Wpis z mikrobloga

Witam! Potrzebuje pomocy z odzyskaniem zawartości audiovideo z pliku mp4. W skrócie. Kamerka samochodowa nie została wyłączona normalnie a poprzez wyjecie wtyczki zasilającej wiec plik zamiat ważyc te 374 mb wazy 344 mb. nie wiem, jak odzyskać zawartość bo testowałem kilka programów i nie dają. Jak mogę go odzyskać, gdyż ten plik potrzebuję dostarczyć, a jest potrzebny bardzo. Dziękuje z góry za pomoc!
  • 27
@Win95: sprobuj przekonwertowac ten plik w vlc moze ruszy, jak nie to probuj konwerterami typu mp4 do gif czy na poszczegolne klatki jpga, potem mozna to skleic znow w mp4

a jak to nic tajnego to po prostu wrzuc to mozna probowac wtedy wiecej rozwiazan

i tagow nie wrzuciles
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Norskee: ok, zapomniałem o tagach, bo dziś miałem wizytę dzielnicowego i chodzi o ustalenie czy to ja porysowałem gościa auto. Nadkole po stronie kierowcy z przodu. A ten filmik jest bardzo potrzebny. Przerobiłem już kilka programów i żaden mi nie chce odzyskać danych.
@Win95: niby odpalilem naprawianie ale bez pliku referencyjnego wiec nie wiem jaka szansa ze wyjdzie, jakbys mial jakis krociotki kawalek nieuszkodzonego nagrania z tej samej kamerki to moze by latwiej poszlo
@Win95: jedyne co to jak mowisz ze porysowane nadkole, a tutaj moim zdaniem jest bardziej rog blotnika pukniety i to raczej lekko, przy samym nawracaniu chyba nie bylo kontaktu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Norskee: dziękuję Ci bardzo!! Jakim programem to mogę odzyskać? Pytam się w razie czego, gdyby znów się to przydarzyło mi w przyszłości, tj. za szybko wyłączenie kamery.
Pozdrawiam serdecznie! I bardzo jeszcze raz dziękuję!!!