Wpis z mikrobloga

@jarema87: pamietam dobrze giertycha z czasów pierwszego pisu. Stad tez stwierdzenie „zaczynam”. To tez świadczy jakim gownem jest PiS, skoro Giertych wydaje się być człowiekiem renesansu wręcz.


@spoli2003: Oni wszyscy tacy sami są, jakby to PO teraz rządziło to na PiS owce by patrzyły z łezką w oku, ameby mają to do siebie że krótką pamięć mają i politycy więdzą jak te bydło urabiać, ruchanko w dupsko na przemian do
@brydzwbumeczce: oczywiscie, ze to matol. To endek typie, jak ma nie.byc matolem? Byl najgorszym ministrem edukacji w historii - a to spore osiagniecie, bo konkurencje mial mocną. Mozesz nie pamietac jakie on #!$%@? pociskal w latach 2005-2007, ale ja alurat pamietam doac dobrze. Jego partia, to byl zbiór pdobnych mu, bogo-ojczyznianych tępakow. Takim byl jej wielkim przewodniczacym, ze PIS go zeżarl w dwa lata.
Zdaje ci sie ze to madry gosc,
@brydzwbumeczce: @spoli2003:
ja też pamiętam Giertycha - jak wprowadzał amnestię maturalną, mówił: o sprzeciwianiu się pederastom, krytykował PO, chciał Orderu Orła Białego dla Rydzyka, że w benzynie nie ma VAT-u, a w ogóle - już dawno miał rządzić tym krajem, a potem wycofać się z polityki
- prawnikiem pewnie jest skutecznym, ale polityków reprezentuje też ze względu (i pomimo) przeszłości - jego osoba w procesach o pomówienie, albo przed komisjami
To jest klucz do oceny PISu. PISu, na ktorego tle matoly takie jak Giertych czy Dorn, wygladaja na rozsadnych i wyważonych politykow.


@slapdash: tylko dlatego, że są odsunięci od żłoba. Założę się, że gdyby dalej byli w koalicji z PiS, te słowa nigdy by nie padły. Każdy polityk, po odsunięciu od władzy, w jakiś cudowny sposób odzyskuje część RiGCzu...
@spoli2003 ja go nie szanuję.

Po prostu zmienił swoje źródło utrzymania, podobnie jak zrobiła to masa polityków z prawa i lewa i zaczął gadać z sensem. Podobnie jak Piechociński, Hoffman czy Petru.

W czasach gdy rządził chodziłem do szkoły i pamiętam te jego cyrki. Zakazane lektury, puszczanie oka do faszystow, klękanie przed Rydzykiem czy te nieszczęsne mundurki szkolne.

U mnie w szkole były takie paskudne jeansowe kamizelki, których nikt nie chciał nosić