Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
Ej to co się #!$%@? to nie mieści mi się w głowie. Jadę autem z pracy. Na drogach w uj rowerzystów (nie tych traktujących rower jako transport, tych sportowych w kalesonach), pełno madek z bombelkami spacerujących sobie w grupach po sześć+gówniaki od wózkowego po 6-8 lvl, jak gdyby nigdy nic biegające i bawiące się. Dziady i baby siedzą na ławeczkach pod klatkami i #!$%@?ą newsy o #koronawirus i oczywiście nikt w maseczce.

x qurwa d

Serio, tak ciężko wysiedzieć na dupie w domu, dwa tygodnie? DWA TYGODNIE? Siedzieli tam ostatnie pół roku i gapili się w ekrany, ale nie teraz jest słońce jeden dzień, o gurwa słońce, wychodzą jakby wilkołaki do pełni. Co z tego że wszyscy proszą, apelują, aby nie wychodzić i nie spotykać się w grupach, by nie robić dużych skupisk ludzi, bo nawet jak nie masz objawów to możesz zarażać innych.

To jest dramat. To są niebezpieczni ludzie. Przecież jak nie opanujemy epidemii, to będą padać małe firmy, jak duże zakłady staną na dłużej, to część osób jednak straci pracę, do tego zostanie mocno nadwyrężony budżet, środki nfz i zus. #!$%@? zakupów na trzy miesiące na i tak chodzą do sklepów codziennie.

( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 55
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
@Profil_Internetowy: twój trzask tylnej części ciała słychać od Tatr do Pomorza, weź że się opanuj. Też byłem dzisiaj na rowerze. I co z tego? Mijałem ludzi może w promieniu 100-200 metrów. Olaboga, stwarzam zagrożenie epidemiczne. Tak, widziałem w parku matki z wózkami i starszych spacerujących. I co z tego? Nie przypominam sobie, by po pierwsze wprowadzono zakaz wychodzenia z domu (a spacery wręcz są zalecane) i po drugie by rodzina spacerująca
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@socjologos: trask dupy to by był jakby mnie to trigerrowało, a ja się po prostu dziwię, bo sam staram się ograniczać przemieszczanie do minimum. Zrezygnowałem póki co z aktywności ma zewnątrz, nie ucierpię aż tak na tym.

A kilka madek z różnych bloków z gówniakami je stanowi imo, czytaj ze zrozumieniem.
Macron mówił, że aktywność fizyczna jak najbardziej, byle samemu.


@HansLanda88: So Mr. Macron tried to convey the urgency of the need to follow the order to stay home — or else. “Any violation of these rules will be penalized,’’ he said in Monday’s speech. The French Interior Minister, Christophe Castaner, said those caught outside without a valid reason would be fined.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ciezka_rozkmina: obawiam się że jednak będą dalej, a ucierpią starsze osoby z ich otoczenia, ale może jednego janusza z drugim dupa zapiecze jak go #!$%@?ą bo się zawinie januszex, albo nie będzie miał hajsu na wypłaty lub zakład ograniczy kadry bo zapotrzebowanie i możliwości transportu spadają. Pomyśli wtedy czy warto było jechać na wycieczkę w najbardziej uczęszczane miejsce w okolicy :D