Wpis z mikrobloga

Panowie trafiłem z paczki prime Lamparda, grę zacząłem w lutym także z braku łaku wskoczy mi do pierwszego składu, ale moje pytanie brzmi gdzie go najlepiej ustawić, na śp czy śpo? Te strzały i podania bardziej mnie przekonują na śpi, ale chcę poznać opinie bardziej doświadczonych graczy.
#fut
  • 12
  • Odpowiedz
@Shqip: Mówisz, że Lucas będzie lepszy od Auby? Sprawdzę go jutro, ale budżet mam 270k (po zakupie kante jakieś 150k zostanie) to może coś jeszcze lepszego polecisz? Aube tak trzymam, bo niewymienny, a nie mam go na czym przepalić póki co. Nad Mendym z Realu się właśnie zastanawiałem lub Roussillon z Wolfsburga
  • Odpowiedz
@Shqip: ale Ben Yedder byłby trochę na bakier tutaj że zgraniem, a nie ukrywam, że mam trochę bzika na punkcie pełnego zgrania (chyba trochę że starszych wersji mi to zostało gdzie bardzo się to liczyło)
  • Odpowiedz
@Spychus: Po zakupie Kante i Mendyego mógłbyś zmienić formację wyjściową na 4312, przesunąć Lamparda na atak (tylko na starcie) i kupić Ben Yeddera 85/86 na CM. W grze zmieniałbyś jednym przyciskiem formację na 41212, w której Benek grałby na napastniku obok Sona, na początku wszyscy startowaliby na pełnym zgraniu.
  • Odpowiedz
@Wojtini1996: O i to jest bardzo dobre rozwiązanie, tak trzeba będzie chyba zrobić. Dzięki wielkie chłopaki za pomoc, na tagu zawsze można na kogoś liczyć. Na prawdę stworzyliście tu świetne community
  • Odpowiedz