Wpis z mikrobloga

To co robią obecnie polaczki z zagranicy pokazują tylko to, że do Anglii pojechało samo barachlo. Ludzie siedzą tam od wielu lat nie płacą w Polsce podatków, plują na ludzi którzy zostali w Polsce i chcą tutaj godnie żyć, że tutaj bieda itp. Tylko nie dostali darmowego leczenia w Anglii i od razu jak szczury przyjeżdżają zerowac na moich podatkach. Gdyby Ci ludzie mieli w życiu jakiekolwiek wartości to zostali by u siebie. W moich oczach taki osobnik nawet nie jest Polakiem i trzeba albo takich odsyłać do siebie, a jak nie to płacić za leczenie bo ja darmozjadów którzy plują na mnie przy pierwszej lepszej okazji sponsorowac nie mam zamiaru
#koronawirus
  • 97
  • Odpowiedz
@cukrowyburakatakuje i później taki #!$%@? brudas seba który wyjechał z Polski 15 lat temu i nigdy tu niepracowal, dostanie respirator a zabraknie dla starszego czlowieka który ma przepracowane 35lat w kraju...
Gardze tymi szczurami, #!$%@? z tonącego okrętu. Na #!$%@? ich ten rząd sprowadza
  • Odpowiedz
@Grooveer: Jaka sytuacja ekonomiczna? Przecież na poczatkur do Anglii uciekali kryminaliści i ludzie bez żadnej szkoły, dorobili się tam czegoś i teraz patrzą z góry na tych innych emigrantów którzy przyjeżdżali kolejnymi falami, wtedy pluli na nieudolny rząd, a teraz przyjeżdżają się leczyć, wylecza się i znowu wrócą do Anglii przez nieudolny rząd który nie zrobi im miejsc pracy bo jak oni będą za jakieś śmieszne 17/h robić.
@w3n5zu: Również
  • Odpowiedz
@cukrowyburakatakuje: @pieklodantego: @komisariatnapomorskiej: @ste3:

Polakom nie potrzeba zewnetrznego wroga, sami się będą żarli między sobą, jesteście pięknym monumentem tej mentalności.

Na takiej samej zasadzie mógłbym wam życzyć żeby EU nałożyła wreszcie sankcje na Polskę i kazała oddawać dotacje (na które ciężko pracowałem płacąc podatki w kraju który jest płatnikiem netto). Ale tego nie robię, bo nie jestem dzbanem.

A Polsce bardzo by pomogło, gdyby np więcej ludzi z
  • Odpowiedz
@cukrowyburakatakuje większość tych sebkow, karyn i januszow nie potrafiloby nawet objawów po angielsku podać. Po co sie uczyc języka skoro można pracować w polskiej firmie, robić zakupy w polskim sklepie i chodzic do polskiego lekarza. Poznałem ludzi, którzy po 10-15 latach nie potrafią pełnego zdania zbudować...wiec myśle, że to jest główny powód. A poza tym przecież leczenie w UK jest za darmo w sumie, bo każdy musi skladke płacić.
  • Odpowiedz
  • 6
@cukrowyburakatakuje
Przez 5 lat zapłaciłem wiecej podatków w Polsce niż wieku Polaków przez 30 lat. Kiedy będę miał ochotę z czystym sumieniem przylecę się leczyć czy tam leżeć brzuchem do góry ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@cukrowyburakatakuje:
Dołożę cegiełkę do twojego #!$%@? - jak pójdziesz na dowolny polski oddział chorób wewnętrznych, może nie teraz ale w lepszych czasach, to 1/3 tam leżących to bezrobotni menele i alkoholicy którzy na naszą służbę zdrowia nie dali złamanego grosza xD.
  • Odpowiedz
@cukrowyburakatakuje: Ja na przykład nie korzystam z polskiej służby zdrowia, jestem w PL raz na ruski rok i za możliwość jazdy po drogach place w ubezpieczeniach i paliwie. Place za to 19proc podatku od zysków kapitałowych na bombelki i socjal dla glonow, które mnie potem na każdym kroku nazywają zdrajca/patolem/debilem i wiesz co? Wysrane mam
  • Odpowiedz
@cukrowyburakatakuje: skoro Boris taki mastermind i angielskie podejscie takie zajebiste do sprawy to czemu wracaja? XD
A prawda jest taka że u nich zamkniecie wszystkiego jak u nas + brexit mogloby spowodowac katastrofe gospodarcza i Boris trzesie gaciami.
  • Odpowiedz