Wpis z mikrobloga

To co robią obecnie polaczki z zagranicy pokazują tylko to, że do Anglii pojechało samo barachlo. Ludzie siedzą tam od wielu lat nie płacą w Polsce podatków, plują na ludzi którzy zostali w Polsce i chcą tutaj godnie żyć, że tutaj bieda itp. Tylko nie dostali darmowego leczenia w Anglii i od razu jak szczury przyjeżdżają zerowac na moich podatkach. Gdyby Ci ludzie mieli w życiu jakiekolwiek wartości to zostali by u siebie. W moich oczach taki osobnik nawet nie jest Polakiem i trzeba albo takich odsyłać do siebie, a jak nie to płacić za leczenie bo ja darmozjadów którzy plują na mnie przy pierwszej lepszej okazji sponsorowac nie mam zamiaru
#koronawirus
  • 97
@sq69i: Jak jesteś człowiekiem który może się poszczycić co najwyżej wykształceniem podstawowym to Ty nigdy godnie nie będziesz żył czy to w Anglii czy Polsce. Jedynie teraz mieszkając w UK możesz mieć złudne nadzieję, że tak Ci się dobrze żyje w porównaniu do polskich zarobków. Nie pojechałem bo chciałbym być w gronie Polaków, a Ty zawsze w Anglii będziesz tym polaczkiem z którego się wszyscy będą śmiać. Powodzenia w przebiciu szklanego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@cukrowyburakatakuje: czy masz podstawowe czy wyższe to i tak średnio się u nas zarabia poza tym wykształcenie nie ma nic do tego jak ktoś nie ma głowy do interesu, szczęścia lub nie potrafi kombinować. Możesz być wykrztałciuchem i pracować powiedzmy w banku, myslisz że zarobki będą wtedy na tyle godne żeby sobie pozwolić na więcej niż osoba po podstawówce pracująca w lidlu? Nie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pieklodantego: mało to osób żeruje na państwie? Lepiej żeby przyjechali i zerowali przez jakiś czas niż przez wiele lat siedząc u nas na bezrobociu i robiąc dzieci
@sq69i: Ci ludzie wyjezdzaja bo mysla, ze w polsce im sie nic nie stanie. Bo to tam nie ma wirusa, bo w polsce 150 zachorowan etc. Ci co na sile wracaja to ignoranci, ktorzy maja problem z mysleniem. W uk wykonano 10x wiecej testow, wiec wykrywalnosc jest wyzsza. No nic, zdrowia zycze.
Większość ludzi myśli, że zlapalo Boga za nogi jak pracują gdzieś w Anglii na magazynie XD


@cukrowyburakatakuje: Nie, po prostu Ty się z takimi zadajesz w realu lub internecie. Sam pracuję za granicą, spotykam Polaków, czasem ponarzekamy na sytuację w kraju, wyganiającą takich jak my, ludzi bez szans na godne życie w Polsce, gdzie byśmy musieli wegetować za 3-4 na rękę. Ale nie spotkałem się z owym pluciem, każdy zna kogoś