Wpis z mikrobloga

#mistrzostwa2019ncov

Ogloszenia parafialne:

1. Najblizsza aktualizacja nastapi w sobote o godzinie 19. Spowodowane jest to tym iz nie mam komputera i przy lawinowym wzroscie zachorowan pisanie posta i reczne liczenie wszystkiego zajmuje mi za duzo czasu. Jutro w godzinach wieczornych lece do Polski i bede miec dostep do komputera. Porobie sobie tabelki w excelu dzieki czemu zdecydowanie latwiej bedzie mi sie prowadzilo tag.

2. Od soboty relacja z mistrzostw bedzie sie pojawiala 1 raz dziennie w okolicy godziny 19

3. Ostatnio rzucilem pomyslem by z miast podawac najlepsza 10 ale duzo ludzi chce by podawac wszystkie miasta, dlatego tez dalej tak bedzie.

4. W sobote tez poczytam jak dziala wykop jezeli chodzi o "wolanie" i tez ogarne ten temat.

I to chyba na tyle dzisiaj. Jezeli macie jakies pomysly odnosnie tagu to mozecie pisac w komentarzach.
  • 15
  • 0
@poji z UK , mam nadzieje ze nie. Z piatku na sobote laduje w gdansku a w poniedzialek wracam.

Jutro nie bede miec czasu by zrobic akt. Z rana praca a pozniej pakowanie i musze na lotnisko dojechac. Liczenie reczne za dlugo trwa , potrzebuje miec tabelke w excelu by mi samo ranking miast robilo po wpisaniu liczby pkt. Z poziomu telefonu nie umiem tego ogarnac.

Chyba ze znajdzie sie jakis magik