Wpis z mikrobloga

@DFGT: nie wiedziałem o tym, włączyłem sobie z ciekawości Flightradar, bo koleżanka pisała do mnie z rana, że ma opóźniony lot. I w sumie nie ma tak dużo opóźnień jak sprawdzałem, ale zdziwiło mnie to krążenie samolotów przed lądowaniem
@BillyGugu: widzisz znak zapytania na końcu? Widzisz odpowiedź i wyjaśnienie wyżej wymienionego mireczka?
Jeśli tak, to widzisz, że sprawa wyjaśniona i tyle xD A ty wyskakujesz tutaj z jakimiś januszowymi tekstami xD

Tak, moje pytanie też było januszowe, ale można podejść do tematu normalnie, odpowiadając na moje pytanie, wyjaśniając co i jak. Ale można też komentować w twoim stylu, co jest mega słabe xD
@Zapaczony: w twoim debilnym pytaniu zasugerowales, ze to sprawa koronawirusa dzbanie. Zapoznaj sie z prawem nagłówków Betteridge'a.
Czytanie ze zrozumieniem i zdolnosc wyciagania logicznych wnioskow jest podstawową umiejętnością. Liczyles na atencje czy uj wie co ale zostales wyjasniony przez szanownego mirka, a teraz chvesz zabłysnąć. Amator ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BillyGugu: jedyne, co zostało wyjaśnione, to został wyjaśniony wątek, ale nie przez Ciebie, a przez mireczka DFGT. A ty wyskoczyłeś jak janusz z elektrody, który łechta swoje ego w taki sposób xD

Zupełnie nic nie wniosłeś do tematu i marnujesz swój czas na durną polemikę, mało tego - wkręcasz sobie jakieś "wyjaśnienia", jakbyś tworzył jakąś wojnę, kto ma wygrać i kto ma kogo wyjaśnić. Ja nie mam takiego zamiaru, ale mam
@BillyGugu: no i znowu xD Zastanów się co ty sobie wkręcasz za schizy xD Naprawdę jutro Cię aż zawołam, żebyś sobie poczytał co ty w ogóle piszesz i do czego to miało w ogóle prowadzić xD