Wpis z mikrobloga

@zarazek_pyton: Mam nadzieje ze jeszcze ich nie zabiłeś. Miałem bana więc nie mogłem pomóc na czas ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ziemiórkami sie nie przejmuj, one sadzonkom nic nie zrobia jesli nie ma ich jakoś bardzo dużo. Są pożyteczne w sumie bo żywią sie materią organiczną w ziemi i przerabiają ja na kompost. Jak chcesz ziemie bez ziemiórek musisz kupować ziemie do siewu, w niej ich raczej nie
@Niewiemja: dzięki, trochę mnie uspokoiłeś. Używam podłoża do siewu z Substrala, a pierwsze larwy widziałem zanim jeszcze nasiona wyszły mi z ziemi, podejrzewam, że przyczyniły się do zjedzenia kilku świeżo kiełkujących papryk bo tuż przy nich widziałem ich najwięcej.

Po pracy kupię lep i podleję roślinki roztworem, trzymaj kciuki :-)
Po pracy kupię lep i podleję roślinki roztworem, trzymaj kciuki :-)


@zarazek_pyton: Jedno podlanie nie wystarczy ale kilka już tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) One sie nie żywią roślinami ani nasionami, chyba że już nie mają innej opcji czyli jak już nie ma żadnej rozkładającej sie materii organicznej w ziemi a to sie raczej przy rozsadach nie zdarza :D Irytujące ale nie grozne a nawet pożyteczne, jak
Niewiemja - > Po pracy kupię lep i podleję roślinki roztworem, trzymaj kciuki :-)

...

źródło: comment_1583253870U4c1hCTHAIh9Dy05NeZyay.jpg

Pobierz