Wpis z mikrobloga

#sluchawki #muzyka #sennheiser #superlux #panasonic #jbl #bluedio

Szukam słuchawek z aktywnym tłumieniem hałasu.

Głównie chodzi mi to to, aby wytłumiły hałas z autobusu. Bo obecnie muszę dać głośność prawie na 100%, żeby coś usłyszeć.

Zależy mi też na tym, żeby były wygodne (żeby nie ściskały głowy). Nauszne lub pchełki. Dokanałowe odpadają.

Obecnie mam:
- nauszne: Superlux HD681 (bardzo wygodne),
- nauszne: Panasonic HF400 (też wygodne i lekkie)
- pchełki: VE Monk (wygodne, normalnie jak pchełki)
- przymierzałem nauszne: Creative HS-800 Fatality (strasznie niewygodne, ściskają głowę).
  • 7
@let_it_be: @antek_akrobata: drogie bardzo. Ponad 1000 zł za słuchawki, to jednak trochę za wysoka półka dla mnie. Jeszcze gdybym w nich cały dzień w pracy siedział, a ja głównie do autobusu potrzebuję (to nawet szkoda takie zakładać, bo się szybko zniszczą).

Do tej pory używałem słuchawek w okolicach 100 zł. Domyślam się, że aktywne tłumienie hałasu podwyższa cenę, ale nie spodziewałem się, że aż tak. Bardziej coś w okolicach 200
@mk321 najtańsze z dobrym aktywnym tłumieniem hałasu będą używane bose QC25, ale są na kablu. I kosztują ok 420-450zł używane. Z tańszych są TaoTronics itp, kompletnie nie mam pojęcia jak się spisują, przypuszczam że daleko za BOSE czy Sony. Z polecanych firm jeżeli chodzi o tanie bezprzewodowe Edifier. Bateria wytrzymuje w niektórych po 100h i trudno się przyczepić do nich, ale aktywnego tłumienia hałasu nie mają. Tzn jeden model ma, ale chyba
@antek_akrobata: a co sądzisz np. o chińskich Bluedio (np. Bluedio T5, F2)? Piszą, że maja aktywne tłumienie. Cena bardzo niska (150 zł). Możliwe to czy to ściema i nie ma prawa, żeby coś tłumiły?