Wpis z mikrobloga

Mirkobooki 2020-03-02 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przegląd ebooków 02.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Wraz z trwającym dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Promocje

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #2718: -20% na ebooka W uścisku żywiołów. El Condor Rio Colca. Do końca dnia (02.03.2020) za 27,92 zł. Ruszyła ona 02.03.20 i potrwa do 02.03.20. Można w niej nabyć jeden ebook . Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

W uścisku żywiołów. El Condor Rio Colca, Krzysztof Mrozowski, 200 stron

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

#2662: Promocja na ebooki Historie, od których trudno się oderwać!
#2664: Promocja na ebooki Najciekawsze reportaże w jednym miejscu! (do -50%)
#2650: Promocja na ebooki LEKTURY / Wydawnictwo Nasza Księgarnia / -30%

Bestsellery

Jak zawsze polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty. Autorstwo: Robert C. Martin. Ebook ma 424 stron. Fragment opisu:

Poznaj najlepsze metody tworzenia doskonałego kodu Jak pisać dobry kod, a zły przekształcić w dobry? Jak formatować kod, aby osiągnąć maksymalną czytelność? Jak implementować pełną obsługę błędów bez zaśmiecania logiki kodu?O tym, ile problemów sprawia niedbale napisany kod, wie każdy programista. Nie wszyscy jednak wiedzą, jak napisać ten świetny, &bd...


Brzmi ciekawie prawda? Znaleźć można dosyć sporo ciekawych bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie:

Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty, Robert C. Martin, 424 stron
Co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem, Laura Vanderkam, 168 stron
Sposób na Elfa, [Marcin Pałasz](https://polishwords.com.pl/ebooki/?view=szukaj&fraza=Marcin%20Pałasz), 160 stron

Nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Złe miejsce, K. N. Haner. Ebook ma 344 stron. Fragment opisu:

Nowa seria mafijna K. N. Haner!Znalazła się w złym miejscu i czasie, a tam był On.Człowiek, który ją zniewolił.I pokochał.Był jak senny koszmar, przerażał mnie, karał, manipulował mną, ale sprawił, że czułam się potrzebna.Mimo że nosił maskę, dostrzegłam w nim coś ludzkiego.Chciałam uciec, ale nie miałam dokąd wracać.Moje życie przed nim było pie...


Także zachęcam. Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? Polecam:

Jak rozliczać dodatkowe koszty dostawy towarów i świadczenia usług, Ewa Kowalska, 20 stron
Analiza statystyczna w Excelu dla bystrzaków. Wydanie IV, Joseph Schmuller, 528 stron
Gorączka u dzieci, Jacek Grygalewicz, 112 stron

Chcesz być na bieżąco? Śledź tag #mirkobooki!

Chcesz być wołany/a? Wejdź na mirkolistę, zaloguj się tam, przewiń na dół i kliknij "dołącz"!

#ebooki #ksiazki #czytajzwykopem #cebuladeals #mirkobooki
tomaszs - Mirkobooki 2020-03-02 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przegląd ebooków 02.03.2020. Dowiedz s...

źródło: comment_15831325929EdbZfDktMVW4BTbqPWdb2.jpg

Pobierz