Wpis z mikrobloga

@Judger nie spadła mi atencja i nie napisałam tego dla plusów xD czasem nie chce mi się wierzyć, że Wy naprawdę myślicie w ten sposób. Ciekawe czy też byłbyś taki podejrzliwy, gdyby napisał to niebieski pasek?
I nie, to nie było kłamstwo, ale wierz sobie w co tam chcesz.
Sam jesteś #falszywypasek ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BooB: no bo to kwestia dogadania mysle. Jest to czasem niekomfortowa sytuacja, bo wiem ze glupio sie czlowiek czuje jak ktos za kogos placi, ale zawsze jak różowa z ktora gdzies wychodzilem chciala placic to nie zatrzymywalem jej, mialem tylko na uwadze czy np ja wczesniej za cos placilem, zeby bylo fair i to wszystko :)
@JakTamCoTam no, ale uwierz, że niewielu facetów się potrafi tak zachować. Biorąc pod uwagę, że kobieta te jest z tych normalnych, to raczej wystarczy raz się dogadać i tyle, a nie 5 razy rzucać na zmiane karta czy gotówką kasjerce w sklepie. Jeden mój były na siłę wszędzie chciał płacić i oddawać mi pieniądze, nawet, jak u niego było krucho z hajsem. To zawsze tak #!$%@?.
@Tuptol: zgoda, ale trochę rozumiem te pseugentelmeńskie zachowania, bo jest wiele różowych i środowisk, które mocno naciskają na niebieskich ... Np mam koleżankę, która prowadzi szkolenia dotyczące rodziny, małżeństwa itd i byłem z nią na paru takich szkoleniach i ona mówiła,że była zdegustowana kiedy poszła z kolegą na jakąś kawę (nawet nie wiem czy nie związaną z jakąś pracą czy czymś) tym że on wyciągnął kasę tak, żeby podzielić cały rachunek
@JakTamCoTam no niestety zależy to właśnie od wzorców i czy ktoś jest ślepo w to zapatrzony. Ja na szczęście mam w swoim gronie normalne dziewczyny, które raczej wolą się dzielić po połowie, niż aby facet ciągle płacić. Zależy na kogo się trafi. Ale takie skrajne myślenie, że ciągle facetfacetfacet, to jest okropne. Mamy XXI wiek, kobiety też normalnie mogą zarabiać, być w JAKIMŚ stopniu niezależne i to jest zdrowe moim zdaniem. Przykre.
@Tuptol: to fajne grono, bo ja mało takich spotykam niestety. A jakbym powiedział swoje zdanie to bym został uznany za jakiegoś egosite, skąpca czy nie wiem kogo ¯\_(ツ)_/¯ Całe życie wychowania w radykalnym katolickim środowisku to jest już jak choroba :/