Wpis z mikrobloga

Jakby prawacy naprawde znali osoby homoseksualne z codziennego zycia to by nie #!$%@? o tym że ruchają się na ulicach.

Ja znam 3 i za każdym razem poznanie tego że są gejami było takie samo:
"Serio on jest gejem? W życiu bym nie pomyślał"

Kompletne zaprzeczenie jakimś gówno stereotypom. Szczególnie jeden typ któremu sposobem bycia najbliżej do lokalnego seby #lgbt #neuropa #4konserwy #homoseksualizm #bekazprawakow
  • 6
@Kantar: imo jest różnica między byciem gejem/lesbijką/bi itd, a utożsamianiem się z tym całym śmiesznym lgbt którego głównym celem jest krzyk o atencję i robienie wiochy i ustanawianie stereotypów dla własnych upodobań na ulicach. Sam osobiście toleruję homo i bi seksualistów dopóki się z tym nadmiernie nie obnoszą (w tym samym przypadku nie znoszę hetero obnoszących się z tym, że są w związku) bo jest to jedynie kwestia wyboru upodobań jak
@Vooorio: ja tam bym nazywal ja mężczyzna bo ta zmiana płci to formą leczenia choroby i jest jej tak po prostu łatwiej.

Transeksualizm to chyba ogólnie jest kwalifikowany jako zaburzenie psychiczne.

Lgbt powinien istnieć bo to nie jest jakaś organizacja, tak jak bycie Polakiem nie jest byciem częścią organizacji o nazwie Polacy

A jeśli chodzi o marsze równości to pomaga. Nikt nie zwrócił uwagi i nie rozwiązał swoich problemów siedząc cicho
@Vooorio: ogólnie uważam że te środowiska w Polsce są spoko i normalne.
Na zachodzie to się zgodzę że #!$%@?, i rzygać mi się chce o tym #!$%@? o przyimkach i rozważaniu i robieniu problemów z mnóstwa nieistotnych #!$%@?
@Kantar: nie, jest to najprostsza forma na skróty, która nie rozwiązuje problemu, a go pogłębia. To tak jakbyś powiedział, że samobójstwo jest formą leczenia depresji.

Tak, tylko największy problem jest w tym, że te same osoby oburzają się na słowo "choroba" czy "zaburzenie" szczegolnie uznawane jako "PSYCHICZNE" bo uwazaja to za nienawisc w swoja stronę. To dokładnie tak jakby alkoholik oburzał się o to, ze ktos mu powie, ze ma problem,