Wpis z mikrobloga

I po rozprawie sądowej znajomego o zwrot kosztów...
Dziewoja znajomego po zaręczynach miała wszysto w D....
Koleś wracał z pracy i gdy pytał o posiłek słyszał" mogłeś zjeść na mieście".
Kanapek do pracy NIE bo paznokcie.
Sex po ślubie.
Prać NIE bo nie będą jej wisieć szmaty.
Pozozmawiać NIE bo koleżanka dzwoniła i już ją głowa boli i tak 2 miesiące.
Dołożyć się do zakupów typu zmiana mebli NIE bo ona ma inne plany.
A w sadzie płakała i takim szlochającym głosem że to wszystko ona sponsorowała i kupywała a jak koleś puścił z telefonu nagranie jak to było to zrobiła wredny pysk i go wyzywała od Hamów.
Naciągaczy.
Oszustów matrymonialnych itp.
Za salony piękności 9 tyś ma oddać.
Za czynsz 900 zł
Za ubrania 5 900.
Za telefon 4 500.
Za pożyczkę na chorą mamusię która zmarła 9 lat temu 15.000.
Uważajcie faceci i chłopacy na tego typu aktorki.
  • 30
@Puszkus:
Odwołanie darowizny z powodu rażącej niewdzięczności, ale nie wiem czy bycie księżniczką i szlaufem pod to podlega.
W kancelarii w której pracuje jest sprawa, gdzie żona zdradziła męża, ziomek żąda od niej 7 mln zł zwrotu z tytułu darowizn, które na jej rzecz dokonał, przesłankę rażącej niewdzięczności spełnia zdrada małżeńska ( ͡º ͜ʖ͡º)
Uważajcie faceci i chłopacy na tego typu aktorki.

@FulTun: tylko typ, który myśli fujarką, na partnerkę życia bierze prostytutkę 2.0 :) . A dawanie kasy na zmarłą matkę to już w ogóle wyczyn.

Nie mam pojęcia w jaki sposób wyciągnęliście go z tego bagna, ale to był cud.
@FulTun: Mogło się skończyć gorzej.. uwierz. Dobrze że nie było dzieci i gościu w miarę wyszedł bez szwanku.
No i lekcję chyba wyciągnął aby lepiej dobierać się w parę jeżeli ktoś się tam jeszcze trafi bo z tym po takich doświadczeniach gdzie zaczynasz się po prostu szanować bywa różnie. Statystyczna Polka jest p0lką.

Mi niedługo stuknie 1.5 roku bycia singlem. Ostatnią randkę miałem w październiku i po poszukiwaniach dość aktywnych przez