Wpis z mikrobloga

@GhostWriterDrejka: @Wojtkov: @Darknes17: @Mzil:
To uczucie gdy nastoletni fani Polskiego hh mówią ze rap to najbardziej prawdziwy i autentyczny gatunek muzyki w tych czasach, a raperzy to jedyni muzycy którzy nie udają i tak naprawdę są sobą zarówno na scenie jak i poza nią.

XDDDDDD

#!$%@? banda pozerów kręcąca hajc na gówniarzerii.
  • Odpowiedz
@szajza231: no ale patrzeć na artyste jak na przedsiębiorstwo ciężko, gość wiadomo promuje płyte, ale jeszcze nie wyszła, nie wiadomo jeszcze o co tak na prawde z tym wszystkim się rozchodzi do końca. Podoba mi się zamysł projektu muzycznego tak rozplanowanego że w gre wchodzi odwrócenie charakteru w mediach o 180 stopni, dopasowanie wszystkiego pod płytę, ale ciężko to wszystko jednoznacznie ocenić na ten moment
@Wojtkov: tak samo tu, zobaczyłeś
  • Odpowiedz
  • 0
Ta akcja, przypomina mi akcje Solara z klubem 27 który był, rok czy dwa lata temu. Pelikany łykają ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
ciężko #!$%@? wpisać w google quebonafide nie? trzeba pokazać że jest się takim super wykopkiem co nikogo nie zna XD


@fbkq: Ale fakt jest faktem - pierwsze słyszę o tym gościu. Googlanie tego nie zmieni ;)
  • Odpowiedz
ciężko #!$%@? wpisać w google quebonafide nie? trzeba pokazać że jest się takim super wykopkiem co nikogo nie zna XD


@fbkq: no widzisz, nie wpisałem tylko zaznaczyłem i ppm ->"wyszukaj w google" xD ale dalej nic mi to nie mówiło, bo go nie kojarzę w ogóle, dlatego spytałem xD btw polski rap ssie pałkę
  • Odpowiedz