Wpis z mikrobloga

Dokanałowe słuchawki bezprzewodowe z wygłuszaniem dźwięku w 2020 roku w niskiej cenie - Kryteria:

- Bluetooth 5.0
- dokanałowe
- typu "neckband", co pozwala na dłuższy czas pracy na baterii, i trudniej je zgubić
- przełącznik do wygłuszania szumu ANC
- nie najgorsza jakość dźwięku

Czekałem długo na następce słuchawek Bluedio KN Sport 2 (zdjęcie ↓), ale wciąż żadnych nowości.
Co znalazłem, szukając na aukcjach:

- Taotronics TT-BH042
- Aukey N33
- MPow Focus
- Avantree NB17
- Bomow

Przeszukam na forach, poczytam komentarze, zobaczę które z nich warto wybrać, i znajdę więcej modeli.

Czemu dokanałowe? Nauszne z ANC sprawdziły się podczas jazdy traktorem (Bluedio T6s), jednak od nausznych poci się głowa w upałach, musiałem też często wychodzić z kabiny - jednak głównym powodem są okulary które przeszkadzają w wygłuszaniu.

#audio #sluchawki #sluchawkibezprzewodowe #sluchawkidokanalowe #airpods #bluetooth #xiaomi #anc #wygluszanie #aptx #audioboners #neckband #bluedio #audiofanatyk
rukh - Dokanałowe słuchawki bezprzewodowe z wygłuszaniem dźwięku w 2020 roku w niskie...

źródło: comment_1581709166E2pko1E4PR7CGFbF7EfQkO.jpg

Pobierz
  • 1
@rukh: Mam te taotronicsy już rok i jestem zadowolony. Wygłuszanie dźwięku nie działa tak jak w bosach za półtorej klocka, bo z takimi miałem okazję porównywać, ale działa na tyle, że da się w tramwaju słuchać dość cicho podcasu, albo nie oszaleć na siłowni od głośnej muzyki z głośnika obok. Ogólnie stosunek ceny do jakości bardzo dobry i polecam. Na tyle, że kupiłem nauszne słuchawki na bt z anc tej wspaniałej,