Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, minęło mi ćwierć wieku i stoję w miejscu. Mam prace, samochód, kobietę, ale jest jeden problem. Nienawidzę swojego zawodu. Chciałbym to zmienić i nie potrafię tego zrobić.... Marzy mi się praca w #it Mam jakaś wiedzę w tym kierunku, interesuje mnie to. Jednak muszę pracować w zawodzie aby czegokolwiek się nauczyć. Co zrobić? Iść na studia zaoczne o kierunku informatycznym? Jest szansa na jakakolwiek prace w czymkolwiek wokoło IT dla gościa bez doświadczenia w tej branży?
Jak zrobić ten pierwszy krok? Nie jestem już za stary na zaczynanie od początku wszystkiego?
#studia #praca #feels #problemzyciowy #nauka #zycie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: najpierw wybierz technologie w jakiej chciałbyś pracować. Następnie z poradników w necie ogarnij podstawy, środowisko itd. Na bank z każdego języka znajdziesz podstawy programowania, napisz kilka prostych programów. Następnie jak już będziesz w miarę ogarniał co i jak spróbuj zrobić jakiś mały projekt np. znajdź na yt jak jakiś koleś coś robi i rob razem z nim i przy okazji poznawaj takie rzeczy jak programowanie obiektowe i pojęcia z tym
OP: Tyle ze ja nie chce być programista Wiem ze i tak muszę coś umieć ale mam spora wiedzę w sieciach i systemach. Zawsze chciałem być sysadminem Tyle ze to teraz w devops się zamienia. Linux i Windows server z wiedza materiału CCNA oraz teraz dockera ogarniam o azure. Coś w tym kierunku chce.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua