Wpis z mikrobloga

Cześć, dzięki wszystkim za nagłośnienie sprawy z Glovo pod tytułem "jak zostałem wyru** na 3 burgery" należy się Wam podsumowanie oraz finał akcji.

Gwoli przypomnienia w krokach opiszę co się wydarzyło:
1. Zamówiłem z Glovo do firmy 3 burgery
2. Pan o ukraińskim imieniu nie dał rady dostarczyć zamówienia, ponoć pukał do drzwi na korytarzu rozdzielającym naszą firmę od windy o jakieś 20 metrów zamiast użyć dzwonka. Obsługa Glovo próbowała się ze mną skontaktować telefonicznie lecz prowadziłem w tym czasie rozmowę. Nie mam włączonych połączeń oczekujących w związku z tym nawet nie wiedziałem że dzwonią. Ostatecznie Pan Andrei postanowił zabrać burgery i wykarmić swoją rodzinę. Glovo anulowało zamówienie na mój koszt. Powodem było niezastanie mnie w miejscu odbioru lecz według mnie do odbioru nie doszło ponieważ Pan kurier Andrei nie użył dzwonka na domofonie co jest równoznaczne z sytuacją gdy zamawiacie jedzenie i koleś czeka przed klatką schodową w Waszym bloku nie myśląc o tym, że może użyć domofonu.
3. Na supporcie twardo trzymają swoją stronę (w komentarzach ss'y)
4. Poprosiłem Revolut o formularz chargeback
5.
Dzisiaj dostałem informację z Revolut o akceptacji chargeback!**

Glovo shame on you!
#glovo
  • 159
  • Odpowiedz
@ziemniaczek: Mam mieszane uczucia, bo zachowanie obydwu stron pozostawia wiele do życzenia. O kulturze nie wspomnę.

Mnie strasznie irytują ciulowe albo żadne oznakowanie siedziby, niektóre firmy jakby robiły wszystko, by nikt do nich nie trafił. Podobnie w niektórych blokach mieszkalnych, czasem przez kilka pięter z rzędu ani jednego oznaczenia numeru mieszkania.
ajuto00 - @ziemniaczek: Mam mieszane uczucia, bo zachowanie obydwu stron pozostawia w...
  • Odpowiedz
@ziemniaczek:
-trza byo nie gadac no przecie jedzenie zamowiles, wiec nie mozesz robic nic tylko wypatrywac kuriera az ci jedzenie dostarczy
-po cholere wolasz wszyskich co zostawili plusa? co z tego, ze bylo napisane, ze bedziesz wolal jak sie wyjasni
-skad kurier mogl wiedziec ze to o ten domofon chodzi?
-nic nas to nie obchodzi

Ja #!$%@?, ale na wykopie sa kretyni jak #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ziemniaczek: nie chcę się czepiać ale zaakceptowałeś ich regulamin, w związku z tym zgodziłeś się na kontakt telefoniczny. Rozumiem że kurier to IQ < ziemniaka.

@KKK1337: jak nie napiszesz, że jest dzwonek to kurier nie musi go używać? A jak nie napiszesz, że jest domofon albo kołatka?
  • Odpowiedz