Wpis z mikrobloga

@NTSW: Tak, w zasadzie D8 przydaje się tylko do małych dronów typu tinywhoop czy toothpick ze zintegrowanymi odbiornikami SPI. Do wszystkiego innego co wymaga zewnętrznego odbiornika możesz nie mieć D8.
  • Odpowiedz
@NTSW: a nie chcesz przy takim budżecie kupić Jumpera T16? ;) Ja się przesiadłem z x-lite. Z tym ACCESS to bym ostrożnie podchodził, to nowy protokół i na pewno nie będzie zaimplementowany w zintegrowanych odbiornikach, które są w whoopach. A to dlatego, że FrSky robi wszystko żeby zabezpieczyć swój protokół przed firmami trzecimi. X-Lite S ma tylko ACCESS, co odcina Cię całkowicie od D8. Jeżeli Ci to nie przeszkadza i chcesz
  • Odpowiedz
@fotograf_warszawiak: Właśnie ten jumper t16 jest za duży, jak już bym miał brać ten rozmiar to bym wybrał taranis q x7. Do X-lite przekonuje mnie jego kształt i kompaktowy rozmiar, początkowo miałem wybrać podstawową wersję, ale gdy szukałem jej na banggood to natknąłem się właśnie na tego x-lite s. Więc twierdzisz że zwykły x-lite z protokołem assest będzie lepszy?
  • Odpowiedz