Wpis z mikrobloga

Słyszał ktoś z was o savio? Co to jest za firma?
Jak wygląda jakość w ich produktach np. myszki lub klawiatury?
To samo co spc? czyli naklejają swoje logo na gotowe produkty wymyślone (zaprojektowane) przez chińczyków?
Wiadomo, większość elektroniki oraz podzespołów jest produkowana w chinach, ale przynajmniej gotowy produkt jest zaprojektowany, wymyślony, oraz przetestowany wcześniej przez zachodnie firmy. Tylko produkcję gotowego produktu zlecają chińskim firmom.
Bo jeśli od chińczyka to wolę już zamówić z pominięciem pośredników: #gearbest #aliexpress #chinskiecuda #savio #januszebiznesu #spc #spcgear #komputery #pcmasterrace #elektronika #chiny
  • 15
Szukam klawiatury, która zastąpi mi obecnego logitecha, czyli w miarę prostą membranową klawiaturę na kablu bez zbędnego podświetlania rgb czy tym podobnych wynalazków np. tak jak w logitech k120, która ma większy czyli wyczuwalny skok klawiszy, a nie spłycony. Bez dziwnych przetłoczeń tak jak np. w genesis RM34X. Klawiatury mechanicznej nie biorę pod uwagę , bo jednak awaryjność ich jest zdecydowanie większa np. przełączniki, które później jest trudno wymienić na nowe przez
@Pawci0o: sytuacja jest niestety taka, że przez koszty wiele firmy korzysta z tych samych moldów i dotyczy to wszystkich marek spoza brandu A. Brand A to Logitech, Razer, Corsair. Dlatego firmy z Europy mogą konkurować z tymi markami przez wzgląd na cenę, ale wiąże się to z użyciem przez kilka podobnych moldów.

Co do klawiatury, początkowo wypuściliśmy mechanika na przełącznikach Outemu, ale po feedbacku od klientów zrobiliśmy lifting tej klawiatury. Obecna
SAVIO_multimedia - @Pawci0o: sytuacja jest niestety taka, że przez koszty wiele firmy...

źródło: comment_1581065017dfzoAg9djW07erWKpHZOvV.jpg

Pobierz
@Pawci0o: ja w klawie od savio od poczatku mialem uwalony klawisz, klikal podwojnie, musialem wyslac.
Wymienili mi stwitch, odeslali i za chwile zaczal robic tak inny klawisz, znowu wyslalem, 2x na swoj koszt, wymienili klawiature na nowa i dodali jakas ichniejsza podkladke.
Po miesiacu klawisz z numerycznych nie wciskal sie, znowu napisalem, znowu chcieli zeby wyslac, zwrotu kasy nie chca zrobic, a widac ze nie ma to sensu i bedzie wysylane