Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Żona kupiła mi biurko w prezencie bo nie mam gdzie się podziać z laptopem. Pokazywałem kiedyś jakie mi się podobaja(blat +nogi), a ona mówiła że w życiu takiego brzydkiego nie kupi. no i kupiła takie z szuflada przy którym nie da wygodnie siedzieć. Powiedziałem że nienawidzę takich biurek bo uwiera w nogi. Teraz mam sajgon w domu bo nie potrafię docenić.

Czemu #rozowepaski przedkładają wygląd ponad użyteczność? Nie potrafię zrozumieć.

Normalnie nie kupuje nic z wystroju domu bez konsultacji ale w ramach małej zemsty zamierzam to zrobić.
Zbliżają się walentynki więc do standardowego prezentu planuje dokupić zasłony do salonu bo jeszcze nie mamy.

Tylko nie chce robić tego na złość z jajem tylko kupić coś ładnego i gustownego, a niekoniecznie wpadającego w gust małżonki, nawet lepiej żeby jej nie pasowało ale każdy inny kto wejdzie powiedział że jest bardzo ładnie. Styl lubi coś w połączeniu rustykalno prowansalskim

A więc biorę 200zl na każdą zasłonę i słucham państwa. Proszę o kolory(tylko jeśli nie podstawowe to w hex albo RGB), faktury, wzory, materiały i linki do inspiracji.

#biurko #ergonomia #zonabijealewolnobiega
  • 15
@zibizz1: to nie kwestia płci.
Po prostu niektórzy ludzie pomagają tak jak oni chcą, a nie jakby chcial potrzebujący..

Dla mnie to nieporozumienie jest jakieś.
@zibizz1: jak lubi taki klimat to na pewno nie spodobają jej się zasłony w geometryczne wzory xD katalogowe, tanie i u każdego przeciętnego człowieka znajdziesz w domu bo to takie „modne” xD
Albo nawet lepsze, zasłony w palmowe liście bo tez ostatnio top of the top XDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prut:
Rozglądam się za audi/mercedesem, ale podrzucić proszę linka do takiej zaslony typu lamborghini to się zastanowię