Wpis z mikrobloga

326 113+14=326 127
dpd najzimniejszy dzień w tym sezonie grzewczym póki co. Przy okazji #wahoo doszedł . Na szybko zapytam, zanim zacznę majstrować, można tam dwa profile na dwa rowery ustawić? Na razie na szosę nie wsiadam a przetestować bym chciała, a i boję się że na crossie nie zadziała ( ͡ ͜ʖ ͡) albo jak kto sprawdzi, że taki szosowy licznik na takim trupku ( ͡° ͜ʖ ͡°) to sztum XD
#rowerowyrownik #ruszlodz #wahooligans
solimoes - 326 113+14=326 127
dpd najzimniejszy dzień w tym sezonie grzewczym póki c...

źródło: comment_1580920145765Q6REJJ7mAIMN7J6Ew99.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@solimoes: Co znaczy dwa profile na dwa rowery? Mam kilka rowerów i nic nie potrzebuję, albo tu albo tam zakładam i jadę. Moja rada zainteresuj się apką Koomot, bo samo wahoo ma prostą aplikację i nie ma np wyboru rodzaju trasy.
Koomot dobrze się integruje z wahoo.
  • Odpowiedz
@sargento @reddin dobra, już kumam, z poziomu stravy wybieram na czym jechałam jak dotychczas, nie wiem ja nic nie muszę klikać w tej apce wahoo samo przełazi na stravę, tylko trzeba w nią wejść po skonczonej jezdzie? i tyle?
  • Odpowiedz
@solimoes: Na początku jazdy klikasz start na liczniku, a na końcu stop. Jeśli licznik jest w zasięgu połączonego wcześniej WiFi albo masz sparowany po BT telefon z dostępem do Internetu, to sam wrzuci trasę na stravę i dostaniesz powiadomienie na telefonie z zainstalowaną stravą "Your ride is ready to view", czy coś w tym guście. Tam możesz dodać zdjęcia, zmienić typ roweru, jazdy itd.
  • Odpowiedz