Wpis z mikrobloga

Mirki, oglądam sobie piecyki gazowe i wpadł mi taki oto komentarz w oko, jak w załączniku.

Naprawdę myślicie, że Pani Katarzyna wstawia komentując jakość zakupionego produktu znaczniki
(html'owy kod enter) w swoją opinię? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

WTF, czy oni sobie sami nie klepią opinii/recenzji do własnych ofert? ( ͟ʖ)

https://www.mediaexpert.pl/agd-male/do-domu/grzejniki-i-konwektory/piecyk-gazowy-ravanson-ld-168n

#mediaexpert #mediaexpertcwel #wtf #internet #sklepyinternetowe #afera ?
zgreddo - Mirki, oglądam sobie piecyki gazowe i wpadł mi taki oto komentarz w oko, ja...

źródło: comment_15808480259W1hUyQHSvYvnMcCKatGWx.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@zgreddo opinia może i jest fejkowa ale z tym
to wcale nie musi tak być jak mówisz. W komentarzach ludzie mogą wciskać po prostu "enter" a później skrypt po stronie serwera zamienia to celowo na
(np w PHP funkcja nl2br()) żeby były na stornie te entery widoczne jako odstępy.
A późnej wystarczy nieuwaga przy escape'owaniu treści albo nieuwaga przy migracji starych treści do nowej wersji serwisu i są takie kwiatki.
  • Odpowiedz
@oslet: to nowa opinia, mnóstwo słów kluczowych, a przy przypadkach o których piszesz ludzie od migracji danych sprawdzają zapewne swoją robotę i wdrażają poprawki jeśli trzeba. Z pewnością jakikolwiek ślepak IT przyłoży się do tego bardziej niż grażyna pisząca, ups, wklejająca opinie za 20 groszy od produktu.
  • Odpowiedz