Wpis z mikrobloga

Moze ktos wyjasni o co chodzi?
W robocie ze sluzbowego lapka (stary trup) wlazlem na wypok i zauwazylem ze po wczytaniu strony zakladka "dalej mieli" (w nazwie zakladki dalej sie kolko kreci mimo ze strona wczytana)
Mysle sobie ze to wina lapka, tego ze wchodze niezalogowany albo tego ze nie mam wszystkich "blockerow" jakie mam na prywatnym poinstalowanych i costam jeszcze dociaga. Ale w chacie z prywatnego to samo :/ (a prywatny to raczej nie "stary trup")
Inne strony "kreca kolko" jak laduja po czym kolko znika (2 obroty i po sprawie).
Tymczasem strona wykopu zaladowana a kolko kreci jeszcze dobrych 20-25 sekund po zaladowaniu strony.
Mam sie bac ze cos jest kombinowane? (wczesniej tak nie bylo-jest od moze 2 dni)
Pic rel o jakie kolko mi chodzi
NIe wiem jak to otagowac #komputery ?
gorzki99 - Moze ktos wyjasni o co chodzi?
W robocie ze sluzbowego lapka (stary trup)...

źródło: comment_mwbdJEIkGgSwRVez7Kepqo5rJKGBMcl0.jpg

Pobierz
  • 12
@pesymistyk: ale ja nie mam problemu z reklamami. Nic mi sie nie wyslwitla, nie atakuje na pol ekranu - poprostu mnie zastanawia dlaczego sronka dalej miele pomimo ze juz ja moge normalnie przegladac :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gorzki99: możliwe że jest jak @Mustafek pisał że to jakiś skrypt do reklam i wtyczka nie blokuje wszystkich jego elementów, może na tych listach jest.

Ew, możliwe że to coś z ghostery. Może nie blokuje wszystkiego/blokuje za dużo. Spróbuj wyłączyć i sprawdzić czy dalej tak jest.