Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@4kroki: Po drugie mogłem nie słuchać przytłoczony innymi utworami, które posiadają nieistotną treść o ruchaniu, ćpaniu i tym podobnym przygodom podmiotu. A po pierwsze kłamstwo i bluźnierstwo bo wspólczesnej muzyki słucham w 99%.
@cranberry250: Steez to muzycznie bardzo utalentowany człowiek, a Oskar na początku bardzo oryginalnie wszedł na scenę wyróżniając się świetnym uczuciem off-beatu i charakterystycznymi przeciągnięciami na samogłoskach. Dodatkowo efekt wzmagały uliczne teksty na bitach a'la lata 80 co wzbudzało sentyment do kultury tamtych lat. Pierwsze mixtape'y były faktycznie wybitne na polskiej scenie.

Tylko potem się okazało, że Oskar w sumie nie ma nic więcej do powiedzenia i jego teksty później to w
@Ld93 do Hacked by ghost EP wszystko było kozakiem, z mixtape Widmo tylko kilka kawałków mi siadło, na ostatniej to samo. Właśnie ta oryginalność jakoś zniknęła. I jakoś tak kolabo z Podsiadło też nie za bardzo spójne wizerunkowo (do Podsiadło nic nie mam, dobra muzyka radiowa, a przynajmniej tak mi się kojarzy). Skrable w moim odczuciu to kontynuacja dwóch poprzednich wydawnictw, klimatu z Art Brut za grosz niestety