Wpis z mikrobloga

zawsze gnije jak na tym vikop pl czytam, że chiny czy tam jakies indie sa bardziej narazone na wirusa bo tam nie dbaja o higiene.

no #!$%@? jakby w polsce ludzie dbali xD wystarczy sie przejechac komunikacja miejska, narod brudasow xD zaloze sie ze polowa ludzi nie myje nawet rak po sraniu, taka u nas higiena


@kemawir123: Nie zgadzam sie z toba. Po sraniu i przed jedzeniem myjesz rece oni nie.
@kemawir123: czasami wystarczy wizyta na dowolnej stacji benzynowej czy galerii handlowej gdzie korzystamy z toalety. Co najmniej połowa p0laków nie raczy nawet umyć rąk po skorzystaniu.
Nich mi ktoś powie, że to nie jest naród brudasów czy śmierdziuchów. Wystarczy wyjść z piwnicy i się rozejrzeć.
Albo wizyta po bułki w piekarni, markecie. #!$%@? nawet reklamówki jeden śmierdziel z drugą śmierdzielką nie raczą wziąć. A potem macają brudnymi łapskami te bułki.

ha
czasami wystarczy wizyta na dowolnej stacji benzynowej czy galerii handlowej gdzie korzystamy z toalety. Co najmniej połowa p0laków nie raczy nawet umyć rąk po skorzystaniu.


@donnie01: Ale weź im to powiedz, to zaraz będzie, że przecież mają czystego pitoka ( _) Tak samo hejtuję szczanie i sranie po lasach w sytuacji gdzie co 2km są stacje benzynowe z czystymi kiblami - obrzydza mnie jak sobie pomyślę, że taki
@aksal89: mało tego. Byłem lata temu w urzędzie gminy na stażu. Jestem w toalecie; w kabinie obok ktoś też jest; dzwoni w kabinie obok telefon; gośc odbiera i po głosie słysze, że to burmistrz; gada i sra; po spuszczeniu wody wyszedł jak gdyby nigdy nic z kabiny nawet nie myjąc rąk.
Facet z wyglądu zadbany, elegancki w garniturku. Nosz #!$%@? mać. Nawet tego nie odróżnisz komu podawać ręce przy przywitaniu a
@kemawir123: byles kiedyś w tamtych rejonach? Nawet sonie nie wypbrazasz jakie maja warunki sanitarne - brak wody, kilba, śpią tam gdzie pracuja, myja sie w misce. Knajpa w centrum bangkoku - babka ma dwa wiadra przed soba i w nich myje talerze. W jednym z grubsza, w drugim pluka do czysta. To cala higiena. Hotel w centrum sajgonu - na stolowce chyba nigdy nie było sprzatane - syf taki, ze brzydzisz
@kemawir123: u mnie na uczelni w kiblach (gdzie np. w centrum wykładowym co przerwę przewija się mnóstwo osób) wiszą jebitne plakaty ostrzegające przed żółtaczką pokarmową, a już któryś raz zauważam, że brudasy studenty nie myją łap po szczaniu albo co najwyżej spłuczą je wodą przez sekundę xD I weź tu potem takiemu podaj rękę na przywitanie ¯_(ツ)_/¯