Wpis z mikrobloga

Okej, tak więc kontynuuję [wczorajszą akcję związaną z uszkodzeniem mojego auta poprzez wrzucenie czegoś do układu paliwowego](https://www.wykop.pl/wpis/46889299/mircy-ale-#!$%@?-akcja-xd-jeden-z-sasiadow-na-mo/).
No więc poszedłem do niego wieczorem z rękawiczkami bo brzydziłem się to dotykać gołymi rękami. Wychodzi na to, że miałem dobre przeczucie, żeby zabrać ze sobą rękawiczki. Po wyjęciu okazało się, że jednym z medykamentów są czopki. Może sąsiad już ich używał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Drugiego niestety nie potrafię zidentyfikować - to jakaś powlekana tabletka, ale nie bardzo wiem z czym w środku. Załączam zdjęcie wyjętych leków.

Obecnie podjąłem się testu. Umieściłem te leki w dwóch osobnych szklankach do których wlałem benzynę. Zobaczymy czy się to rozpuści czy nie. Będę mógł dzięki temu ocenić jak bardzo źle mogło się skończyć to dla auta.

Następnym krokiem będzie rozwieszenie kartek z informacją nt. poszukiwanych świadków i chyba rzeczywiście zgłoszę sprawę na policję.

Dodatkowo tak jak zasugerował jeden z komentujących zakładam tag - #chorysamochodnatabletkach. Jeżeli nie chcesz być wołany/a to zaobserwuj go. Będę tam dodawał kolejne wpisy.

#mechanikasamochodowa #patologiazewsi #patologiazmiasta #bekazpodludzi #saab
ArekJ - Okej, tak więc kontynuuję wczorajszą akcję związaną z uszkodzeniem mojego aut...

źródło: comment_YurwhbMQZqzSxJMHn0TWQsj8fXdYna6E.jpg

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
W najgorszym wypadku można dolać wody


@Nie_znany: nadal nie jest to najlepsze co może spotkać auto ( ͡° ͜ʖ ͡°) no, ale możliwe, że jest to sitko. Rzeczywiście.
  • Odpowiedz
Zgłoś na policję i jako podejrzanego zgłoś sąsiada. Wezwą go na przesłuchanie (taka procedura) i może się zesra i przyzna


@robertx: znam tylko numery rejestracyjne jego auta. Nie wiem czy będą aż tak dociekliwi, żeby go namierzyć :c No, ale spróbuję zrobić tak jak mówisz. Dzięki. @Sierzant_Bagieta wiesz może czy jest jakaś szansa, że rzeczywiście się tym zajmą? Można w jakiś sposób poprowadzić rozmowę tak, żeby ich bardziej zmotywować do ruszenia
  • Odpowiedz
Następnym krokiem będzie rozwieszenie kartek z informacją nt. poszukiwanych świadków i chyba rzeczywiście zgłoszę sprawę na policję.


@ArekJ: nic nie wywieszaj, umyj, uruchom ,pojeździj, kup kamerkę, stań znów w tym samym miejscu, idiota wróci, nagraj, zgłoś, wezwij rzeczoznawcę, kropka
  • Odpowiedz
@ArekJ: sory, ale juz przegrales ta sprawe. Gdybys nie byl #!$%@? i nie gwiazdorzyl z tym na wypoku tylko od razu poszedl na policje i powiedzial o sasiedzie, o tym miejscu to bagiety by poszly do niego i go przesluchaly.
Uwierz odrobine w polska policje, bo oni sie na przesluchaniaj znaja.
Gownosasiad o ile nie jest hoolsem, dilerem ani gitem to by pękł szybciutko.
Zapewne by bylo to jego pierwsze przesluchanie
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG: w jaki sposób sprawę niby przegrałem? Sytuację odkryłem wczoraj, na policję pójdę dzisiaj.
Chyba nie wmówisz mi, że stary dziadek, który na 90% to zrobił czyta wykop i właśnie przygotowuje linie obrony? xD
  • Odpowiedz
nie sledze chronologii Twojej afery, ale najlepiej dla Ciebie by bylo gdybys w emocjach poszedl na policje, a nie emocje rozladowywal na wykopie.


@InterferonAlfa_STG: niekoniecznie. Wtedy bym się #!$%@?ł i powiedział co wiem, a wiedziałem niewiele. Teraz już wiem jakim "właściciel" miejsca jeździ autem, znam jego numer rejestracyjny a po południu prawdopodobnie będę wiedział jak się nazywa i w której klatce mieszka. To sporo ułatwi policji.
  • Odpowiedz
Ale czopki to do rury wydechowej się wkłada (°°


@haaski: to sprawdzę jeszcze tam, ale wydech mam spory więc mogłyby luzem sobie leżeć najwyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ArekJ: w fordach wlew jest bez blokady, nawet korka zakręcanego nie ma, jest tylko sitko i zapadka na pistolet od dystrybutora, tak że też nic tam nie włożysz jak odpowiednio nie przyciśniesz ścianek bo się nie otworzy, ale powoli wlewać coś do środka faktycznie by się dało
  • Odpowiedz