Wpis z mikrobloga

  • 2
@FrasierCrane cola od wykopka może będzie na oryginalnej recepturze ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Kaplanka gablotki jeszcze nie mam ale faktycznie może już pora na to. Codzienne jaranie się sprzętem retro to nie tylko obowiązek ale i przyjemność ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Yuutsu to fajnie.
  • Odpowiedz
weź proszę nie dawaj randomowi... Zbieram takie rzeczy od 11 roku życia i dupa mi pęka....


@dusq1: Dupa ci pęka bo też jesteś randomem i liczysz na otrzymanie tego za free. Jeśli zbierasz "takie rzeczy" od 11 lat to dawno już powinieneś mieć tego klasyka w "kolekcji".

Pewnie jednak twoja kolekcja to tylko taki zabieg literacki i nic nie masz a liczysz na współczucie które już głupie wykopki ci w formie
  • Odpowiedz
  • 2
@dusq1 toć to jest NES classic mini no zajebisty obiekt kolekcjonerski naprawdę xD no naprawdę zmarnuje się rękach jakiegoś randoma takie cudo, trudno dostępne, z wielkimi możliwościami.

Chyba żeś nie poznał że to emulator w pudełku to elo.
  • Odpowiedz
  • 1
@m0rgi na jakiej podstawie zarzucasz mi kłamstwo? Wytłumacz mi Sherlocku, bo widzę że teorie to piękne snujesz tylko kochany jak już mnie żebrakiem nazywasz to poprzyj to chociaż czymkolwiek ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

P.S. jednak wstawię Ci zdjęcie handheldow moich. Wybacz nie chciało mi się światła zapalać.

@Faiko na prawdę? Już ktoś w pierwszej godzinie napisał że to Jest Classic to myślisz że nie umiem czytać, czy może
dusq1 - @m0rgi na jakiej podstawie zarzucasz mi kłamstwo? Wytłumacz mi Sherlocku, bo ...

źródło: comment_vCw8IlrCt9jOkuGhiderZJoTAWRZtm32.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@m0rgi Do tego mam jeszcze Xboxa, Xboxa 360, plejki 1-2-3-4, gamecube, Pegasus, jakieś stare analogowe radzieckie cudo, którego nie jestem w stanie rozpoznać. Wszystko to regularnie czyszczę i ew pakuje czego nie używam. Samych dyskietek do pegaza mam już z 50. Dodatkowo odswiezylem ostatnio dwa sprzęty Unitry - Diore i Elizabetke. Kolekcja jeszcze tego nie nazwę, bo jest smoll ale od czegoś zaczynam ;) jak Ci to nie wystarcza to też mam
  • Odpowiedz
weź proszę nie dawaj randomowi... Zbieram takie rzeczy od 11 roku życia i dupa mi pęka jak potem bierze to ktoś kto nie wie nawet co to ale darmo ()

Dupa ci pęka bo też jesteś randomem i liczysz na otrzymanie tego za free.


@dusq1: @m0rgi: każdy tutaj jest randomem biorąc pod uwagę znaczenie tego określenia. A takie prawilne rozdajo właśnie jest że się losuje lub
  • Odpowiedz