Wpis z mikrobloga

Tworzę grę o Yerba Mate (Tycoon na PC #donislawyerbamatetycoon )( ͡° ͜ʖ ͡°). Nastał nowy miesiąc więc czas na nowe informacje. Gra jest cały czas jest tworzona, za parę miesięcy planuję zrobić jakieś zamknięte testy, jak ktoś jest chętny, to zapraszam do zgłaszania się:
Alpha Testy
#donislawdev <-- Obserwuj
Co do zmian w grze, to doszło sporo nowych błędów, parę nowych dodatków do yerby, parę nowych firm. Oprócz tego przerobiłem całkowicie dźwięki w grze (dodałem ogrom nowych, pozamieniałem wiele dźwięków). Doszedł też panel ustawień gry, został dodany specjalny panel zgłaszania błędów, doszedł generator nazw yerb (dla przeciwników), doszedł też panel stworzonych yerb (rok, ocena, zyski i wiele więcej). Oprócz tego popularne dodatki + użyte dodatki w danym roku od teraz się wyróżniają (widać to na gifie, jak się trzęsie, to jest to popularny dodatek, jak jest szare, to jest to już użyty dodatek). Doszły też powiadomienia o nowej wersji gry, doszedł panel ładowania, gra została zaktualizowana do nowej wersji silnika i wiele więcej. Obecnie pracuję nad systemem pożyczek (lichwa). Następnie zabieram się za ulepszanie różnych mechanizmów rozgrywki (bardziej dynamiczna rozgrywka i wiele więcej). #donislawdevy
Zapraszam na Discord (O grze + ogólnie o Yerbie) <-- Discord Gry

* Oczywiście w grze będą nawiązania do Wykopu + do słynnych stópek, muszę troszkę zaktualizować treść bo doszły metale ciężkie.

--------------------------------------------------ZAINTERESOWANY? OBSERWUJ----------------------------------------------
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Lista<--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać). Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.
Facebook <---
sprawdź**
Twitter
Newsletter (bez spamu, ważne info i informację o premierach gier).
Discord O grze i yerba mate
*W przyszłości planuję robić rozdajo Yerba Mate Tycoon na swoich social media + na autorskim tagu.

Jak ktoś jest zainteresowany, to jest tutaj pełna lista zmian:


#gamedev #yerba #yerbamate #yerbamatewykopclub #donislawdev
Pobierz DonislawDev - Tworzę grę o Yerba Mate (Tycoon na PC #donislawyerbamatetycoon )( ͡° ͜ʖ...
źródło: comment_ZZTM1IVd67ykIH33WRyCwCmmVoX1HmYc.gif
  • 5