Wpis z mikrobloga

Witam mireczki mam pytanie planuje założyć sklep internetowy, dopiero zaczynam zagłębiać się w tym temacie, więc proszę was o rady oparte, na swoich doświadczeniach. Do tej pory patrzyłem gotowe szablony stron, czy macie coś do polecenia? Najlepsza ofertę ma dla mnie https://redcart.pl/pakiety-cenowe. Ewentualnie, czy może spróbować czegoś innego np (zainwestować w kogoś kto zrobi to na moje zlecenie od podstawy ewentualnie firmy, które się tym zajmują). Chcę mieć integrację z firmami kurierskimi, oraz z płatnością elektroniczną. Z góry dziękuje za odpowiedz i pomoc.
#firma #dzialalnoscgospodarcza #sklepyinternetowe
  • 11
redcar


@Merkan_12: ja bym zapłacił za zrobenie szablonu na gotowym sklepie.
Kwestia to wybranie dobrego sklepu. Gdzie planujesz handlować?
Póki jest integracja z baselinkerem to resztą wzglednie nie musisz się przejmować.

Od siebie radzę wzięcie tańszego sklepu i sprawdzenie czego potrzebujesz i po pewnym czasie zmianę jeżeli jest taka potrzeba..

Ja skorzystałem z @trisopl i jestem bardziej zadowolony niż nie :) Błędy się zdarzają, ale szybko poprawiają. Paru opcji też brakuje,
@KetMadero: @ahaw:
jak doliczysz serwer i kogoś kto go ogarnie to wyjdzie dużo drożej niż pierwszy lepszy sklep na dzielonym hostingu.
A 3 miesiace darmowego wsparcia mailowego to jakiś kiepski żart
@ahaw: Czyli 361 zł miesięcznie (~4330 zł / rok) będzie tańsze niżeli ShopGold na hostingu?
Jest 6 miesięcy supportu (pakiet Komfort 489 zł) a dodatkowy support jeśli już tak bardzo potrzebujesz to 370 zł / rok.

Poczytaj sobie lepiej opinie o RedCart, tam i tak nie ma supportu.
Chociaż nie wiem czy takie znajdziesz, bo bardzo sprawnie je usuwają.
To jest dopiero kiepski żart, a nawet nie żart tylko tragedia.
@KetMadero: Nie wiem skąd wymyśliłeś takie kwoty z dupy. Nawet nie chce mi się tego komentować i co do tego ma redcart? Wybierałeś najdroższe rozwiązanie na rynku?
@KetMadero: A sprawdziłeś ceny innych? Triso jest w okolicach 100, shopper też, shoplo tak samo.
W dodatku do każdego z nich dostajesz hosting.
Nie uwierzę że za 500zł dostaniesz hosting i aktualizacje na zawsze i wszystko dobrej jakości
@ahaw: Chyba rozmawiamy o Redcart a nie dupie Maryny?
Widzę z dupy również czytanie ze zrozumieniem czy samo rozumowanie.

Nie uwierzę że za 500zł dostaniesz hosting i aktualizacje na zawsze i wszystko dobrej jakości

Gdzie jest napisane, że 500 zł hosting na zawsze?
Tak dobrej jakości, ale to trzeba wiedzieć jak się z czegoś korzystało a nie wróżyło z fusów.
Czyli przyświeca tutaj zasada: Nie wiem ale się wypowiem.

W dodatku
@Merkan_12: spoko,
już mi się nie chce z tamtym manipulantem gadać. On cene pakietu bierze z jednego pakietu a zakres drugiego. Szkoda gadać
Weź sobie sam sprawdź co oferują sklepy i porównaj z tym czego potrzebujesz. Najlepiej powprowadzaj produkty tak jakbyś je chciał mieć bo tu pojawiają się kwiatki