Wpis z mikrobloga

Sobota, ach sobota! Cóż to będzie za sobota?
Ale nie dla Ciebie! Ty będziesz, grał w GTA V albo LOL-a, naprzemiennie uprawiając samogwałt pod nową produkcję Teenfidelity, z Elsą Jean w roli głównej!
Cóż to będzie za sobota, dla Oskara oraz Maxa?
21 letni Oskar, właśnie wyszedł od Klaudii - dziewczyny która rano zagadała do niego na Tinderze. Po pół godziny pisania, spotkali się na mieście. Zjedli KFC, po czym Klaudia, zaprosiła go do siebie
- "hehe Oski, chcesz obejrzeć film u mnie? Hehe"
Tuż po przekroczeniu drzwi jej domu, została sprowadzona do parteru. Cały jej starannie wykonany makijaż, rozpłynął się niczym szansa przegrywa na szczęśliwy związek. Prawa ręka Oskara trzymała jej kucyk, natomiast lewa wymierzała soczyste plaski w policzek, celem przypomnienia Klaudii gdzie jest jej miejsce
-"Mrrrr, lubię jak chłopak ma nade mną taką władzę, hehe"
-"Oj wiesz, że to tylko taka zabawa, Klaudusiu. Ja kobiety szanuję"
Powiedział Oskar, z trudem powstrzymując się od śmiechu.
"hahahaha Ale naiwna suka. Takie to tylko do wytarcia podłogi się nadają" - Pomyślał.
Oskar idąc do domu dostał telefon od 22 letniego Maxa.
-"Tyy, mordo Ale suke właśnie wyj*bałem"
-"Taaa, mordo zazdro. Ja to od 2 tygodni nie ruchałem, i nie wytrzymam dłużej. Musze dziś coś poruchać, bo kto to widział tyle być w celibacie hehe."
Po krótkiej rozmowie, dwaj młodzieńcy ustawili się na godzinę 23, w klubie Explosion.
Nasz Heros, szybko wziął prysznic, ubrał swój nowy outfit z Vitkac-a i założył drogi zegarek. Przed wyjściem, jeszcze szybko sprawdził w lustrze formę. Uśmiechnął się z zadowoleniem, widząc wyrzeźbiony ośmiopak na brzuchu. Nie każdy może mieć zarys 8 mieśni, nawet na maksymalnej docince. Tylko Ci z najlepszą genetyką! Tacy jak Oskar.
Po dotarciu do klubu i przekroczeniu jego wrót, zaczęła się zabawa! Większość dziewczyn cały czas odwraca głowę, bacznie obserwując Oskara i Maxa.
-"hehe Jula, widziałaś tego przystojniaka, hehe?"
-"A no, Martynko dobre ciastko z niego, hehe"
Julka i Martyna niedawno skończyły 18 lat i postanowiły rozerwać się trochę, dlatego dzisiejszej nocy udały się do klubu.
Tak sobie stoją i plotkują o naszych bohaterach.
-"hehe, Patrz Martynko, ależ on jest wysoki. Ze 2 m. chyba ma, hehe"
-"hehe, no słodcy są tacy, wielkoludy. Fajnie przytulają Jula, hehe. Fajną ma fryzurkę, ten drugi. Takie boki wygolone, hehe"
Wtedy do młodych dam podeszło dwóch chłopaków - Marek i Tomek.
-"Cześć dziewczyny! Jak się bawicie?"
Julka spojrzała na Tomka, który był od niej niższy o pół głowy i odpowiedziała chłodno:
-"Normalnie, a co nie widać?"
-"Ej no, co wy takie drętwe jesteście?" Zapytał Marek którego zakola sięgały prawie do połowy głowy
-"Nie jesteśmy zainteresowane, cześć!" Odpowiedziała Martyna.
Chłopaki odeszli zawiedzeni, i ze smutnymi minami.
-"Nie rozumiem, co robimy źle? Przecież podeszliśmy z pozytywną energią i utrzymywaliśmy kontakt wzrokowy.."
-"Też nie wiem. Myślę, że źle dobrałem pasek do spodni. Dziewczyny bardzo zwracają uwagę na takie detale!"
-"hmmm, może w tym coś być"
Powiedział niczego nieświadomy Marek, do równie niczego nieświadomego Tomka.
W tym samym czasie, Oskar i Max, rywalizowali o to kto przeliże więcej dziewczyn na parkiecie.
-"12!"
-"9..."
-"haha ciota!"
W końcu podbili do Martyny i Julki.
-"Co tam świnki? Jak nocka?"
-"Hehe, no już myślałyśmy, że nigdy nie podejdziecie."
Powiedziała, wniebowzięta Martyna, wysoko zadzierając głowę, patrząc się w oczy łowcy, naszego 197 centymetrowego herosa.
Po zaledwie 40 minutach, wyszli z klubu i udali się do apartamentu Maxa, na strzeżone osiedle deweloperskie. Max szybko nadrobił zaległości w częstotliwości stosunków płciowych. Otwory 18- latek zostały niewyobrażalnie sponiewierane przez dwudziestkę trójkę oraz dwudziestkę jedynkę, naszych króli życia. O 4 nad ranem nastolatki opuszczą siedzibę Maxa, całe posiniaczone, z czerwonymi kolanami.
-"hehe Jula, ale odstawiłyśmy hehe"
-"hehe Martynko, po to jest młodość, hehe"
Tak się bawią dziewczyny z roczników 2000 oraz młodszych.
Miłego sobotniego piwniczenia, Wykopki!
#zwiazki #seks #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf #stulejacontent #blackpill #blackpillraw #przegryw ##!$%@? #redpill #bluepill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #codziennyblackpill #pasta
Pobierz B.....W - Sobota, ach sobota! Cóż to będzie za sobota?
Ale nie dla Ciebie! Ty będzie...
źródło: comment_b03iejHmqlBqfM7uP7Ur5MasDK2u7vZX.jpg
  • 62
@Blackpill_RAW
@Krazownik
Widzę, że znalazłem częściowo swój typ urody. Też mam prey eyes takie jak on. On ma kości twarzowe 10/10 , a ja 7-8/10 i ogólnie taki lalkowaty wygląd twarzy różowe usta, ciemny blond włosy(tak jak on). Potwierdzam szczęka>oczy. Gdybym nie był autystykiem to bym ruchał także ja nie mogę na oczy narzekać.
@Blackpill_RAW: Masz reke do pióra, plynnie czyta sie te historyjki. Moze doczekasz sie ekranizacji swoich opowiesci niczym Blanka Lipinska, #!$%@? wtedy szambo w feminibazie. Napisz cos o literaturze fantastycznej Ogniem i Mieczem gdzie Helena wybiera grzecznego Skrzetuskiego zamiast badboya Kmicica, lub Stowarzyszenie Umarlych Poetow gdzie incel z kolka poetow odbija dupe kapitana druzyny fubolu bo te sceny przebijaja swiat najslynniejszego polskiego pisarza science fiction S. Lema.
@dzbanzyciowy: Bez przesady, uważam że moje oczy wyglądają trochę lepiej niż u tego kolesia. Na zdjęciu wygląda jakby był niewyspany. A jeśli chodzi o resztę twarzy to moja szczęka nie wygląda najgorzej, tylko problemem jest wysoki stopień ulania twarzy przez co pewne jej cechy nie są tak wydatne.
@luky1234: Pomyliły ci się książki. Kmicic nawet nie startował do Heleny, a w Potopie jest zresztą wspomniane że po ślubie ze Skrzetuskim
@Blackpill_RAW
@Krazownik
Do mojego poprzedniego komentarza pragnę dodać że usłyszalem od dziewczyny z Tindera "że mam super oczka" co wg doktryny są oczami przegrywa. I jeszcze kiedy na imprezę z okazji końca gimnazjum pierwszy raz ubrałem soczewki to usłyszałem od dziewczyny ze w "soczewkach mi lepiej". Napiszę jeszcze raz szczęka>oczy.