Wpis z mikrobloga

Iks De

Dzisiaj mój kierowca ładował sie w Triescie do domu. Od 11:30 urwał się z nim kontakt.
o 13 dzwoni jakiś numer, odbieram i słysze go w słuchawce( dzwoni od innego kierowcy z parkingu) krzyczącego że zostawił telefon na załadunku w biurze, powiedział też że na załadunku było jeszcze jedno polskie auto i może ten kierowca tam jest.
Szybki telefon do spedycji, poprosiłem o zlokalizowanie tego drugiego kierowcy. Dostałem do niego numer i zadzwoniłem.
bardzo miły chłopak, mówił że podejdzie do biura i zapyta.

Po 10 minutach dzwoni, że niby tam żadnego telefonu nie ma. Myślę sobie hmmm no to klops. 200e w dupe.

Aale, przecież wszystkie telefony ja konfigurowałem i pamiętam każdego konto google.
Zalogowałem się na usługę lokalizacji i okazało się. , że telefon się przemieszcza zgodnie z gps auta.
Czyli ten telefon jest gdzieś w aucie lub naczepie.

Fart życia z tym google

#bekaztransa #transport #zycietruckera #pracbaza #telefony
xspeditor - Iks De

Dzisiaj mój kierowca ładował sie w Triescie do domu. Od 11:30 u...

źródło: comment_G4smGmnAg4MHaALu2ikg02g1Ra4bJ7ge.jpg

Pobierz
  • 21
@xspeditor: Kiedyś jechałem autem zawieźć dokumenty i paląc papierosa przed powrotem położyłem telefon na dachu.. wsiadłem, muzyka ustawiona z telefonu gra to jadę do domu.

Jadąc jakimś polem słyszałem dziwny świst, ale "co to może być". Chwilę później coś się odbiło albo podskoczyło na dachu i nagle zerwało mi muzykę..

Nawrót autem - w głowie milion myśli - i nagle połączyło telefon.. niewiele myśląc wykręciłem nr. do żony z prośba oddzwoń
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pod_kop: nie, nigdy czegoś takiego nie miałem.
Jak mam transport za gotówkę to najpierw przekazują kase, potem udostępniam towar do rozładunku, a na końcu wysylam FV na @
@xspeditor zgadza sie. Miałem na myśli co kiedy kiero wziął kasę a później zgłosił ze zostawił kase w aucie gdzie była otwarta szyba etc. Zabrali portfel i kase. Bo w mojej małej firmie nadal typ pracuje a jestem cirkaw co by się stało w innej firmie. PS. Poladowane czy szarpiesz się o tej porze?