Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki! Moja znajoma została oszukana przez studio tatuażu we Wrocławiu. Właścicielka studia zwyzywała ją, a następnie oskarżyła o to, że voucher, który miał zostać zrealizowany jest podrobiony. Właścicielka próbuje się wymigać od zwrotu 400zł. Czy mogę liczyć na waszą pomoc i #wykopefekt w tej sprawie?

#oszukujo #januszebiznesu #wroclaw
JurekWonsik - Cześć Mirki! Moja znajoma została oszukana przez studio tatuażu we Wroc...

źródło: comment_yGqte5gPtw4Z5Ln24Zj1q31scYmfrljm.jpg

Pobierz
  • 49
@kt13: We Wrocławiu w studio tatuażu „Santa Muerte Tattoo”. Nie ma żadnych. Właścicielka uważa, że jest przeterminowany, mimo że nigdzie nie ma o tym informacji. Jedyna informacja w regulaminie jest związana z umową, która nie została nawet spisana i podpisana, a właścicielka próbuje się nią teraz zasłonić, żeby nie musieć zwracać kwoty 400zł
@JurekWonsik no ale jakieś te zdjęcia takie manipulowane a w szczególności to drugie gdzie bez żadnego powodu rozmowa zmienia tempo. Przyłącze się do wykopefektu ale jak to będzie klarowne nie jesteśmy jakimiś kretynami ktorzy się rzucą na przedsiębiorcę bo o to prosisz
Edit: i jeszcze jedno za 400zl to mały tatuaż w dobrym studio więc wątpię by ktoś się wymigiwal od zrobienia małego projektu