Wpis z mikrobloga

@WszeborWlostowic: gdzie z tego korzystano? Wlkp, ponad 3 dychy i za grosz tego nie znam. Grono.net to spoko, ale tego na oczy nie widziałem.


Głównie na północy, Trójmiasto itp.
Nie wiem czemu ale strasznie mnie to wkurzało, że mało osób z okolic tam miałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@WszeborWlostowic: no bo taki byl ogolnie zamysl, to byl portal spolecznosciowy ale skierowany do konkretnej grupy ludzi, nawet slogan brzmial "spotkajmy sie po latach". Ale z biegiem czasu ten oryginalny zamysl troche podupadl a i facebook zaczal sie w Polsce popularyzowac. No i ta idiotyczna opcja, ze gdy weszlismy na czyis profil to ten widzial kto ostatnio jego profil odwiedzal.
@WszeborWlostowic: super czasy. Miałem nawet swój klub czy jak to się tam nazywało. I byli ludzie z którymi cały czas pisałem na grupie, a na żywo ani słowa :D
I poznałem super dziewczynę z drugiego końca Polski z którą nadal mam jaki taki kontakt.
Plus tam zaczęła się moja przygoda z moją jeszcze aktualna żoną.
@WszeborWlostowic: aż chciałem zobaczyć czy jeszcze mam tam konto, bo nigdy nie kasowałem, a tu serwis zamknięty :( zawsze można się ustawić w kolejce po domenę i za 1,5 roku reanimować ( ͡° ͜ʖ ͡°)