Wpis z mikrobloga

Mieszkam na Podlasiu xD pamiętam jak kupowało się nową kartę za 5zł chyba w Heyah i chodziło w miejsca gdzie łapało białoruską sieć. Kupowałeś sobie wtedy masę kodów do epulsa, to działało jakoś na takiej zasadzie że jak zagraniczna sieć to dopiero pozniej wychodziło że to wszystko jest bez pokrycia xD ale to były czas oczywiście wracałeś to karta przełamana bo przecież namierzą ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡
@WszeborWlostowic: Nigdy nie rozumiałem za bardzo tego portalu, miałem wrażenie że wszyscy się tam znają xD
Przez totalny przypadek w nie wiem 2005 chyba czy kiedy to było popularne poznałem jedną świetną dziewczynę (nigdy nie udało się nam spotkać, zbyt duża odległość jak dla takich gówniaków jak wtedy) z którą w sumie raz za czas nadal sobie gadamy.
Miło wspominam :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@WszeborWlostowic: 23 lata, konto miałem od początku 2007 i sporo nawet używałem. Raz nawet zdarzyło mi się wyzerować konto w telefonie wydając wszystko na pulsary, a potem musiałem zgrywać głupa przed rodzicami że niby nie wiem co się stało z doładowaniem sprzed kilku dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WszeborWlostowic: 30+ here. Pierwszy raz to widzę na oczy. Miałem grono (jaki to był "prestiż" na początku - trzeba było dostać od kogoś zaproszenie, a nie że każdy mógł się zarejestrować ot tak XD), potem załapałem się krótko na naszą klasę ale zaraz wszyscy się na facebooka przenieśli, więc jak wystalkowałem wszystkie szkolne miłości to usunąłem konto na nk ¯\_(ツ)_/¯ Kojarzę, że była jeszcze fotka.pl ale to jakaś ultra-patusiarnia i nawet