Wpis z mikrobloga

@szumi_ameba: otóż wg mnie takie reklamy pokazują, że można być osobą w każdym rozmiarze i uprawiać aktywność fizyczną. Komuś na pewno tego typu kampanie pomagają przełamać wstyd i podjąć jakikolwiek ruch. Uważam, że to bardzo dobrze, nikomu to nie szkodzi, a i tak - jak widać po większości komentarzy powyżej - zawsze znajdzie się gremium malkontentów, do których ta reklama nawet nie jest skierowana. ¯_(ツ)_/¯
@szumi_ameba Popieram takie akcje, dzięki nim czuje się lepiej ze swoim oblesnym bebzonem i mogę się uaprawiedliwiac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chociaż nie, bo to działa tak, że grube baby trzeba akceptować i mówić że są piękne, a grubi faceci dalej są dla grubych bab leniwi i oblesni.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Myrabelka: ale ty wysłałaś mi fotkę kobiety z nadwagą, a nie mega grubaski z reklamy adidasa.
@NapalInTheMorning: *zdziwiła. bardziej mi chodzi o prawidłowość ćwiczeń, aż tak nie znam się na jodze, żeby z twoich zdjęć stwierdzić, że to w 100 procentach prawidłowe figury. No ale możliwe, chociaż twoje grubaski też chudsze, niż z fotki opa xd
otóż wg mnie takie reklamy pokazują, że można być osobą w każdym rozmiarze i uprawiać aktywność fizyczną.


@takietomile: Tak być może, ale na podstawie wystąpień feministek na tedx i nawet polskiej feminotece możemy podejrzewać, że nie chodzi o promocję sportu dla każdego, tylko promocję akceptacji bycia chorobiliwie otyłym. Czyli mamy do tego podstawę, a nie urojenia, gdybyśmy nie mieli podstaw to ok.