Wpis z mikrobloga

Miruny i Mirunice,
składam w Wasze ręce zbiór najlepszych past, które ukazały się na Sekcji Past w 2019 roku. Najlepszych - czyli takich, które uzbierały przynajmniej 800 reakcji. W ten sposób do zbioru trafiły nowe pasty, jak i "klasyczki", które jednak nie opatrzyły się nam na tyle, by nie zostać obsypane lajkami po ich zatostowaniu.

Ciekawy to był rok dla rynku past. Wspomnieć można chociażby pastę o Kotku Wrocku, o starych ludziach głosujących na wyborach czy też nieskończoności - podejrzewam, że jeszcze nieraz będziemy mieli okazję zobaczyć je w różnych zakamarkach internetu.

Część past to typowe sezonówki, które wypłynęły na fali aktualnych wydarzeń i memów. Te zapewne szybko się zestarzeją, nie będzie wiele okazji do ich tostowania, tym niemniej: teraz będą stanowić wieczne dziedzictwo roku 2019, a ich lektura może przywołać u niektórych parę miłych wspomnień.

Coby nie przedłużać, poniżej daję link do Archive.org [Link]. 

Linki do ściągnięcia plików .doc lub .pdf ze zbiorem będą na dole, w panelu po prawej stronie. Stworzyłem cztery wersje:- .doc z pokazanymi tytułami past
- .doc z ukrytymi tytułami past
- .pdf z pokazanymi tytułami
- ,pdf z ukrytymi tytułami.
Reszta to jakieś gówna, które archive.org tworzy automatycznie.

.doc jest o tyle fajny, że kopiuje się z niego tekst o wiele wygodniej niż z .pdf-ów - a przecież po to pasty powstały, aby móc je kopiować i wklejać, nie?

Zatem - miłej lektury!

  • 10
@patosroka: Mirki, z kobietami to nie można porozmawiać na jakieś poważne tematy, np. filozoficzne, bo od razu się wkurzają, albo je to nudzi, albo nie interesuje w danym momencie. Dzisiaj na przykład kochałem się ze swoją różową. Było bardzo namiętnie, ale romantycznie. I ona mówi do mnie, że uwielbia jak jestem w niej. A ja złapałem taką rozkminę i mówię jej, że w sumie w niej nie jestem. Ona patrzy na