Wpis z mikrobloga

Mirki, chyba muszę się rozstać z #druk3d żona kazała wybierać albo drukarka albo córka. Wybrałem drukarkę, ale okazało się, że tak naprawdę wcale nie mam wyboru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Model to #aneta8 z wieloma usprawnieniami, jak zewnętrzne pudełko na elektronikę z większym zasilaczem, dwa mosfety, Raspberry Pi 3b+ z Octoprint, autopoziomowanie stołu, magnetyczna podkładka na stół, izolacja termiczna stołu, obudowa z 2 stołów ikea Lack i pleksy, wgrany Marlin oraz wiele innych wydrukowanych usprawnień. Jakość druku jest bardzo przyzwoita, bez problemu daje rade z ABS i PETG. Dbałem lepiej jak o żonę, ale czas zmienić priorytety () Jest ktoś zainteresowany z #warszawa ? Bo nie chce się bawić wysyłkę, interesuje mnie tylko odbiór osobisty.
W związku z tym, że mam zdrową córkę, to nie chce jej sprzedać za miliony monet, mam nadzieję że komuś będzie służyła tak dobrze jak mi.
Wstępnie wystawię ją na olx za 1000zł, ale jak ktoś tutaj będzie zainteresowany to puszczę taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Barricade - Mirki, chyba muszę się rozstać z #druk3d żona kazała wybierać albo drukar...

źródło: comment_AmU5HiAvMlqf6IaiwBHwX5hXlB6LOenZ.jpg

Pobierz
  • 19
@Snurq: niby mogę ją w szafie trzymać, bo tylko tam się zmieści, ale mam za dużo obowiązków w pracy, mieszkanie małe, wynajmowane. Jakoś tak bez rozwoju nie chce mi się stać w miejscu już. A nie mam czasu na rozwój w tym kierunku już.
@tomszczyk: Raspberry, Lacki, plexa i magnetyczny stół to 400zl i to już używane. Za same dodatki ktorych tutaj nie widać będzie że 300zl. Drukarka to tutaj trzecia część tego wszystkiego
Akurat drukarka 3d i dziecko to super sprawa, ja swoim ciągle coś drukuje, świetna zabawa dla mnie i dzieci. Drukarkę trzymam w szafie dorobiłem sobie uchwyty i jak nie jest potrzebna to ja chowam, a jak trzeba coś wydrukować to chwila i drukarka jest gotowa do pracy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Barricade: zrób research zawartości szaf w mieszkaniu bo każdy różowy ma za dużo ubrań i powiedz ciuchy albo mąż ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)