Wpis z mikrobloga

Mam pytanie dotyczące telefonu Huawei p20. Rozwalił mi się ekran, kupiłem zamiennik, wymieniłem (musiałem przełożyć m.in home button (ten przycisk na samym dole służącym także jako czytnik palca). Ekran nowy ładnie działa ale przycisk mam martwy. Na szczęście on nie jest taki ważny(w sensie da się żyć bez tego) ale chciałbym się czegoś dowiedzieć. Mój zamiennik nie posiadał tej folli złotej do której (tej folii) fabrycznie był przylepiony moduł przycisku. I teraz pytanie czy ta folia była ważna. Czy izolowała czy może przewodziła sygnał ? Przyjąłem, że izolowała więc na wszelki wypadek dodałem odpowiednia folię pod spód. Niestety przycisk nie sprawdziłem przed ostatecznym złożeniem. Na zdjęciu tyły wyświetlacza (zdjęcie z neta) jest ta folia do której był przyklejony moduł przyciska. taśmę się wkładało obok. Wysyłam też fotkę przycisku z modułem i tasiemką.
Btw ta czarna folia z tyły wyświetlacza za co jest odpowiedzialna? Izolacja ciepła?
#smartphone #telefony #huawei #p20 #naprawa #elektronika
Pobierz OraclePL - Mam pytanie dotyczące telefonu Huawei p20. Rozwalił mi się ekran, kupiłem ...
źródło: comment_123ngqPMuWjy3qTPjBM8vAYNLb3NCBZR.jpg
  • 2