Wpis z mikrobloga

no to #!$%@? stąd, raczej nikt cię nie trzyma. I pewnie nie chce.


@DrakkainenV: Trochę kultury saszka, bo jeszcze na front trafisz. Już niepełnosprawność nie jest przeszkodą podczas wcielania.
  • Odpowiedz
okaż to odpowiednio 15 października


@Puszczanin: No śmiało, nie wstydź się i powiedz na kogo głosować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przypominam, że w tych wyborach Jedna Rosja nie startuje.
  • Odpowiedz
@Nacr00xx: Prawda. Niech publicznie wykażą ile z kieszeni każdego Polaka poszło na specjalne przywileje dla Ukraińców i dlaczego są lepiej traktowani od Polaków. ( ͡° ͡°) Nie jestem onucą, chcę żeby Ukraina wygrała ale nie naszym kosztem.
  • Odpowiedz
) Nie jestem onucą, chcę żeby Ukraina wygrała ale nie naszym kosztem.


@duzy240: Czyli jesteś onucą według wykopowych ukrofilów. Polska jest nieważna, najważniejsza jest Ukraina. Polska mogłaby przestać istnieć byle Ukraina przetrwała. Takie jest ich zdanie.
  • Odpowiedz
Gdzie wy ich tak spotykacie, że macie dość tych Ukraińców;d? Chodzę na miasto, na basen, do sklepu, czy jeżdżę komunikacja i nigdy nie miałem żadnej spiny z nikim z Ukrainy.
  • Odpowiedz
@Nacr00xx: Nie tylko ty, ukraincy powinni serdecznie wy ___ p | 3 rda(la)^ć z Polski, to jest nasza ziemia. Nie obchodzi mnie ich wojna.Świat jest brutalny, wojny się zdarzają, ukraina pokazała że jest: słaba. Świadczą o tym ukraincy szwendający się po naszych ulicach, zabierający nam pracę, wakaty, korzystający z socjali - czyli naszych pieniędzy. Co robią z tymi pieniędzmi? Czy wydają je na jedzenie i przetrwanie? Czy może na % dobrą
WH40K - >@Nacr00xx: Nie tylko ty, ukraincy powinni serdecznie wy ___ p | 3 rda(la)^ć ...

źródło: comment_1668488590kILXM78is4IYvDkVlhxH3I,w400

Pobierz
  • Odpowiedz