Wpis z mikrobloga

Trochę #!$%@? akcja z moim #redmi5plus . Bawiłem się ROMami, żaden mi nie przypasił więc przywróciłem stan pierwotny przez backup w recovery. No i wszystko pięknie, żadnych errorów, po restarcie widzę moją starą tapetę, na pasku pokazują się powiadomienia moich aplikacji - czyli niby wszystko się przywróciło. Tylko nie mogę odblokować telefonu xD Wpisuję mój stary wzór odblokowania i telefon brzęczy, że jest zły. Ktoś coś? ¯\_(ツ)_/¯

#miui #xiaomi #android
  • 5
@dr_Klotz: miałem dokładnie coś takiego w czystym Note 5 z PL dystrybucji, nic w nim nie kombinowałem.
Wystraszyłem się mocno, bo prawidłowy kod nie działał, ale pomogło po prostu wyłączenie i włączenie telefonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dr_Klotz: domyslam się, bo u mnie to pojawiło się samo, po prostu chciałem odblokować odciskiem j nie działa, to kod trzeba wpisać też nie działa i panika, bo jak mam teraz odblokować xD
Na szczęście reset pomógł.

PS a wylogowales się z kont google przed wgrywaniem i najlepiej jakbyś jeszcze pousuwal blokady. Bo właśnie wie wiadomo co się odwali podczas wgrywania.
@dr_Klotz: miałem identyczny przypadek, ale przy Redmi 5, jest to znany problem po recocery
Na xda czy gdzie jest poradnik jak z poziomu recocvery usunąć blokadę - wystarczy wywalić jakiś jeden plik