Wpis z mikrobloga

@susuke15: nie zabiorą, ani nic nie zrobią.
Support nic nie zrobi, bo to Indie - jak ktoś kiedykolwiek w swoim życiu zawodowym miał kontakt z supportem hinduskim to wie że jedyne co może od nich dostać to raka połączonego z #!$%@?
@Krystiaaano98 jak zabiorą to znowu granie Witselem . Generalnie wkurza mnie że ja jako gracz 8 logo mam grać szrotem a potężni gracze mają dostawać same 90 bo takie się głosy pojawiły. Skoro dostali złote ludzie to zmienili więc nie trać nadzieji. Mi nie zależy na Fifie. Mogę nawet skasować konto , nie biorę udziału w wyścigu zbrojeń
@susuke15: nie będą tego drugi raz poprawiać bo to już będzie strzał w kolano.

Plus ogólnie #!$%@?, bo w 20 mam tak potężne trafy że wymianę 86 robiłem trzy razy jak nie więcej xD
A z tymi twoimi to serio luzuj, bo nic ci nie wezmą. Nigdy nie było tak że zabierają coś co wynikło z ich błędu. To chyba jedyna rzecz za którą nie można ich krytykować
@susuke15: Ja nie mówię że masz grać szrotem, chodzi o to aby opłacało się być lepszym i tyle. Za G3 miałem dużo lepsze nagrody niż za G1, jaki w tym sens( ͡° ʖ̯ ͡°) Też nie biorę udziału w żadnym wyścigu, ale fajnie byłoby raz odebrać nagrodę i się ucieszyć, że było warto grać te 30 meczów. W tej Fifie najlepsza nagrode miałem za S2 wbite szybko
@susuke15: oslo po prostu rozumiem oburzenie niektórych że pewna część graczy dostała nagrody lepsze (ilościowo) niż by to wynikało z rozpiski i tyle. Bo albo rekompensata leci każdemu albo nikomu , a takimi ruchami tylko jeszcze bardziej psują sobie PR
@TypowyWypok

@Krystiaaano98
Drop powinien być losowy. Nie może być tak że gość z 1 ligi dostaje 90 a 9 ligę max 80. Bo wtedy są jeszcze większe dyspozycje . Za paczki w DR dostałem 2 x Cavaniego i 1 Savic z Lazio. A ile czasu minęło od premiery gry. Dostałem fajna kartę, cieszę się jak dziecko bo właśnie szukam francuskich graczy . Nikomu nie przeszkadzam, nie robię burdelu tutaj na tagu. Gram
@susuke15: xD chyba nie rozumiesz o co chodzi. ja też jestem średnim graczem ale ta losowość to jest jawna kpina. w normalnej grze grasz dobrze to masz lepsze nagrody. tak nie powinno być bo to tylko pokazuje że progres w tej grze jest zbędny, nie daje nic z wyjątkiem tego że masz picka więcej do wyboru xD. JAk widzę czasem ludzi wbijajacych top 100 gdzie dostają w nagrode 11 ifów o
@majzter dobra jest jak mówisz. Lepszy gracz lepsze karty . I teraz gramy w LW ja zespół max 80 bo 10 liga Ty 1 liga i skład z ikon. Jakie mam szanse ? Jak mam się rozwijać skoro z paczki w DR dostanę znowu szrot bo gram w 10 lidze ? Dobrze jest bo są niwelowane proporcje