Wpis z mikrobloga

Przy okazji wpisu z goracym o wolaniu od rozowej 50zl za paliwo i komentujacych naszla mnie rozkmina xD

Jak Wy zyjecie w zdrowych zwiazkach skoro o takie #!$%@? potrzebujecie sie rozliczac?

Niektorzy z Was pewnie rodziny chca zakladac, dzieci miec wspolnie, nie mowiac o kredycie a o 50zl sie rozliczacie za paliwo jak dzieciaki w liceum :D
Za bardzo Was te pieniazki pochlonely chyba i potrzeba gonienia za nimi. Co to za wspolne zycie jak wszystko chcecie dzielic? Związek to nie Spółka z.o.o.
A co jak jedno z was straci prace i bedzie kilka miesiecy bezrobotne? Kop w dupe bo pasozyt?
Pieniadz to tylko pieniadz, dzis jest, jutro go moze byc 2x wiecej a pojutrze moze go nie byc wcale.

Zamiast sie stresowac i denerwowac o to kto wiecej pieniedzy wklada w zwiazek zyjcie tym zyciem i badzcie szczesliwi :)
Z taka puenta Was zostawiam i zycze Szczesliwego Nowego Roku! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 156
@cukrowyburakatakuje: zarabiam ponad 2,5 raza wiecej niz moj niebieski i na wiekszosc rzeczy idzie z mojej kieszeni takze pudło. dla mnie wazniejsze jest to z kim spedzam czas a nie ile bedzie mnie to kosztowalo wiec jesli chce gdzies pojechac i wiem, ze go na to nie stac to za niego place.

Nie po to studiowałem i zarabiam teraz dobre pieniądze, żeby utrzymywać jakąś dziewczynę która pracuję na kasie w biedronce
W takim razie Twój chłopak musi być niezłym nieudacznikiem życiowym bez godności skoro pozwala, żebys mu wszystko stawiała. Druga sprawa jest taka, że pewnie jesteś brzydka, a Twój chłopak jest tylko z Tobą dla pieniędzy. Mogłaś tego nie pisać bo jedyne co zrobiłaś to się skompromitowałas


@cukrowyburakatakuje: just wykop says xD naiwna myslalam, ze uda sie podyskutowac a tu kolejny frustrat xD