Wpis z mikrobloga

@arsenalista To jest uniwersum gdzie zderzyły się dwa kosmosy w wydarzeniu nazywanym Koniunkcją sfer. Zakładając takie zdarzenie nie masz dowodów na to że INWAZYJNA rasa ludzka nie została rozrzucona jako gatunek czarny i biały również na tereny królestw północy
Tak jakbyś nie zrozumiał. Uważam że #!$%@? się bez sensu i szukacie wiatru w dupie. Koniec
@DoktorPlagi: Pięknie się podsumowałeś. Nie trzeba mieć poglądów prawicowych żeby twierdzić lub nie, że poprawność polityczna istnieje. I tak drogi kolego z internetu, możesz wierzyć lub nie ale jest dużo znanych polityków lewicowych którzy się przyznają, że poprawność polityczna działa na niekorzyść w niektórych przypadkach właśnie tym typu ugrupowaniom. ¯\_(ツ)_/¯ Jak ode mnie to masz 10/10 za samozaoranie.
@Saibot Ale co ty mi człowieku tutaj implikujesz? Afiliacje z jakimkolwiek wykopowym środowiskiem politycznym? No to jesteś w błędzie, pluje na każdą skrajność na tym świecie i tyle. Balans i równowaga, tym powinniśmy się kierować mordko, a nie absolutami
Tylko wypopki pelikany obracają się w świecie absolutów, gdzie jest tylko czarne i białe, pomijając po drodze całą paletę odcieni szarości :)
@Deska_o0: Tak, bo tylko ciemne polaczki cebulaczki narzekają na casting i śmieją się z poprawności politycznej.

A nie, chwila. Dosłownie wszyscy się z tego nabijają. Na Reddit pełno memów o tym i wszyscy się śmieją, nawet jeżeli serial im się podoba.

Co innego czarna postać, która jest naturalnie i organicznie napisana, a co innego wrzucanie aktorów różnych ras w imię swojej ideologii byle gdzie bez ładu i składu. Już o tym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FoolyKewly: widzę jakieś mocne kompleksy masz w związku z tym że jesteś Polakiem, ja nigdzie nie sugerowałem że to tylko u nas.
A nie wpadłeś na to że w Wiedźminie rasizm (bardzo dobrze opisany) jest na innym poziomie i skoro można nienawidzić nieludzi to nie trzeba skupiać się na innych podziałach? xD