Wpis z mikrobloga

#garmin #rower
Ktoś ma doświadczenie z zakupem garminów z zagranicy? Zastanawiam się nad Edge 530 ze sklepu bikester.pl (bodajże sprzedają z Niemiec) i nie jestem pewien jak gwarancja. Z tego co znalazłem, to jest rok międzynarodowo i powinna przejść przez polski oddział. Jednak tego jednego roku szkoda, zwłaszcza, że garmin ma całkiem dobrą politykę reklamacyjną. Ktoś ma jakieś doświadczenia?
  • 9
@patrol798: Nie jestem pewien, ale chodzi mi o sytuację, że kupuję w bikesterze(Niemcy), a korzystam z gwarancji w Polsce. Z tego co udało mi się znaleźć to Garmin daje rok gwarancji międzynarodowej, więc kolejne 12 miesięcy po pierwszym roku to konieczność korzystania z gwarancji w Niemczech. Z ciekawości sprawdziłem stronę niemiecką do reklamacji, i tam po wybraniu obecnej lokalizacji grzecznie przekierowuje z komunikatem 'skorzystaj z lokalnego oddziału Garmin'
@a-one kiedy posiadałeś? Bo słyszałem, że na początku to była alpha jesli chodzi o software, ale ponoć jest już dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Convi: Jakieś 2 msc temu kupowałem. Soft to może i połatają za jakiś rok czy dwa ale trzeszczących przycisków które działają jak chcą to żaden soft nie uratuje :) No więc kombinuj z tą gwarancją bo na pewno się przyda :)
@stoked: I jak, ogólnie polecasz?
@Adwokat_Boga: Dużo taniej nie jest. Ogólnie to śmiesznie, bo na oficjalnej stronie garmina jest za 300 euro + darmowa wysyłka, co daje zysk ~80zł(około 1270-80 zł) względem polskich sklepów (1350zł), a gwarancja jest wtedy pewniakiem. Z doświadczeń z innymi producentami, sklepy producentów miały najbardziej zaporowe ceny.
Pewnie kupię ze strony garmina.