Wpis z mikrobloga

Cześć, długo z Przemkiem nic nowego nie wrzucaliśmy, więc najwyższy czas pokazać jego najnowszy projekt. Tym razem Przemek postanowił zbudować batsygnał, czyli reflektor z uniwersum #batman służący do wzywania superbohatera na pomoc. Kuzyn do jego zrobienia użył metalowej beczki, którą odpowiednio obrobił. Jak zawsze wszystko od początku do końca wykonane ręcznie przez Przema wg jego własnego projektu. Emblemat Batmana trzyma się na magnesie, więc można go podmienić np. na lennyface'a ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przemka batsygnał świeci, ale niestety Batmana jeszcze nie udało mu się wezwać, za to ja wzywam Mireczków do obejrzenia zdjęć.

Insta Przema: https://www.instagram.com/prosto_z_szopy/?hl=pl

Tag autorski: #prostozszopy

Tagi dla zasięgu: #rekodzielo #handmade #diy #chwalesie #tworczoscwlasna
Pobierz eternalslavo - Cześć, długo z Przemkiem nic nowego nie wrzucaliśmy, więc najwyższy cz...
źródło: comment_fbzk2OM4WSBXjirra5EoayqoEf3OD34e.jpg
  • 16
@eternal_slavo: ja mam starą komunistyczną lampę, taką co się czepiało przy przystaniach z czerwonym szkłem, mam plan aby zrobić takie coś jak wasza lampa tylko chodzi mi o uzyskanie słupa czerwonego światła i sobie lampe skieruje pionowo w górę i w nocy jak będzie impreza to każdy do mnie trafi jak w misjach w GTA