Wpis z mikrobloga

Ostatnio, gdy przegląda się wykop będąc zalogowanym, pojawia się propozycja dodania znaleziska o tym, że Misheel Jargalsaikhan (znana z roli Zosi w serialu Rodzina zastępcza) spotyka się z Bilguunem Ariunbaatarem (znanym z występów w programie Szymon Majewski Show). Jako, że bardzo lubiłem postać Zosi (o wiele bardziej niż Elizę graną przez Aleksandrę Szwed), to postanowiłem poszukać czegoś na jej temat w internecie.

Znalazłem zdjęcie chyba z jakimś jej wcześniejszym partnerem. Tatuaże na rękach i na klacie, kolczyki w uszach, czapeczka vans, na plecach chyba worek na buty, jaki noszą teraz wszystkie gimbusiary, spodnie z nienaturalnie niskim krokiem, damskie buty adidas superstar. W skrócie: typowy lanser. Nie podoba mi się i w ogóle nie wzbudza mojego zaufania. Nawet nie chciało mi się szukać, jak gość się nazywa i czym się zajmuje.

A Bilguun? Co tu dużo mówić... Poczciwy grubasek, którego nie da się nie lubić. No i przynajmniej normalnie się ubiera.

Czy też macie w sobie coś takiego, że tacy zbytnio dbający o wygląd faceci budzą u Was negatywne odczucia? A już najbardziej się wkurzacie, gdy widzicie takiego streetwearowego modnisia z jakąś fajną dziewczyną? I zastanawiacie się wtedy, co widzi w gościu, który na dobór garderoby poświęca więcej czasu niż ona?

#przemyslenia #zwiazki #streetwear #moda #modameska #niebieskiepaski #metroseksualizm
wyjzprz2 - Ostatnio, gdy przegląda się wykop będąc zalogowanym, pojawia się propozycj...

źródło: comment_PcepOSUtCenI4nwyrNRsqXaD8uigV2q0.jpg

Pobierz
  • 13