Wpis z mikrobloga

troche oczy mnie zapiekly po przegladnieciu tagu od ostatatniej gali AJ vs Ruiz. Niedzielni znawcy boksu dali znac o sobie wylewajac szambo w komentarzach. Moi drodzy, Joshua wrocil swietnie przygotowany jak na mistrza przystalo, robiac spaslaka do jednej mordy. Lubie Ruiza, kibicowalem mu w walce o pas WBO z Parkerem i wedlug mnie zostal wtedy okradziony, ale tak jak sie przedstawil ostatnio przed nami milionami widzow, to nie przystoi prawdziwemu czempionowi, takze grubas niech sie wezmie za treningi xd King is back. A teraz czekamy na walke koszykarza z alabamy z zawodnikiem wwf o ile da mu rewanz, bo nie od dzis wiadomo, ze lubi sie schowac pod przykrywka choroby, alkoholizmu czy brania koki
#boks
  • 10
@ajronek616: moze i przegra, tego jeszcze nie wiemy. ja widze sporo aspektow po stronie AJ w straciu ze slabym technicznie Wilderem, ktory bazuje tylko na pojedynczym uderzeniu, jednak moze dac mu to zwyciestwo, nie wykluczam takiej opcji. chociaz wedlug mnie AJ sie przygotuje taktycznie, a to potrafi robic perfekcyjnie pomijajac jedna wtope, ktora go wiele nauczyla
@heavyduty: Wilder ma atut w postaci szalenczych zrywów w których zadaje kilka ciosów a Joshua gdy się go naciska bardzo się gubi, wystarczy że trafi kombinacją lewy-prawy i odpali swoje wiatraki, tak to przynajmniej ja widze.
@ajronek616: zauwaz, ze wiatraki Wildera, to czesto faule i nie sadze zeby jakikolwiek ucziciwy sedzia na to pozwolil, przeciez ile z tych cepow ladowalo w tyl glowy, oraz ciosy zadane nasada rekawicy. z powaznym sedziowaniem to nie przejdzie
@heavyduty: Bez przesady, sędziowie nie na takie rzeczy przymykali oko, wystarczy że w takiej pojedynczej akcji sięgnie ze dwa razy głowy AJa i go naruszy, potem poprawka prawą i dobranoc. Szczególnie że Wilder to nie ruiz z krotkimi rączkami, czlapiacy po ringu, w końcu go ustrzeli. Oby doszło do tej walki w przyszłym roku :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@heavyduty: Dokładnie. Prawda jest taka ze ograł ruiza. Ruiz jest dobrym, niestandardowym piedciarzem jeśli chodzi o ciężka ale jak się okazało bardzo jednowymiarowym i bez wyobraźni, w dodatku olewa treningi na takim poziomie i wyszło co wyszło, a wyszła deklasacja bo AJ wygrał wyraźnie na punkty. Zlosliwi mogliby dać nawet każda rundę Joshule bo Ruiz trafiał tylko gdy dochodziło do klinczu, poza tym tylko czlapal i jego ciosy pruly powietrze. Joshua
@Meybah: W ostatniej walce to Wilder zadał 1 dobry cios - ten nokautujący. Wiatraki się pojawiają kiedy Wilder poczuje krew, a tutaj tego nie było. Boksersko jest wciąż daleko za najlepszymi, ale urywa głowę jednym strzałem.
@heavyduty wszyscy jak jeden mąż uznali, że AJ nie ma szans z Wilderem, a ja bym go wcale nie skreślał. Między Joshuą i Furym w walce z Wilderem jest taka różnica, że Fury musi unikać jego ciosów przez 12 rund bo raczej pewne jest że sam Wildera nie położy, a AJ ma czym przyłożyć więc raczej będzie się nastawiał na KO. Poza tym ja z kanapy odnoszę wrażenie, że Wilder rzuca się