Wpis z mikrobloga

@Ytarka: Co innego "odstawić coś głupiego" (chociaż wyraziłaś się tutaj dość ogólnikowo i w sumie ciężko stwierdzić co miałaś na myśli), a co innego strzelać focha i trzaskać szafkami, zamiast wprost powiedzieć, o co chodzi. Takiego zachowania nie trawię u nikogo, niezależnie od płci. Nie uważam się też za inną niż wszystkie, bo mam w swoim otoczeniu wiele kobiet, z którymi da się normalnie pogadać i wyjaśnić sprawę :) Szkoda, że
  • Odpowiedz
ale przyjmujecie tez ewentualność, ze napisałam to z przymróżeniem oka? xD


@Ytarka: O tak, typowe, ktoś udowodnił mi błędy w myśleniu? TO BYŁ RZART, DALIŚCIE SIĘ NABRAĆ!!11 XD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cialomigdalowate: Ohui xD błędy w myśleniu pokazałaś raczej stwierdzając, ze ktoś zbyt ogólnikowo się wyraził, żeby stwierdzić co miał na myśli, ale mimo wszystko oceniasz, ze to coś innego niż coś tam (...) xD
  • Odpowiedz
@cialomigdalowate: Przecież to najzwyklejszy w świecie foch tylko śmiesznie wyolbrzymiony. Każdego to dotyczy, a ty się od tego odcinasz jakby to była jakaś wada genetyczna.
  • Odpowiedz
@Opipramoli_dihydrochloridum: @PoczciwyChlop: @Ytarka: @mamawolf: @Szpeju: i inni, bo to wszystko dlatego, że różowe paski traktuje się od dziecka jak kogoś lepszego, niż mężczyzna. Przepuszcza się w drzwiach, zaczyna od nich (przywitanie, podanie czegoś), słodzi im się itd. Rośnie wtedy taki człowiek, który jak coś jest nie po jego myśli to nie potrafi sobie z tymi emocjami poradzić. I wychodzą takie #!$%@? zachowania.

Jakby was rugać od małego
  • Odpowiedz
Otoż #logikarozowychpaskow nakazuje nie przyznawać się do błędu, nawet jeśli same zaczynamy rozumieć, że nie miałyśmy racji. Wciąż jesteśmy wściekłe więc potrzaskamy sobie przynajmniej szafkami. Nie powiemy co się stało, bo #!$%@? przecież wiemy, że nic XD Ale ten niesmak, no pozostał XD to jeb jeb szufladą.


@Ytarka: takie zachowanie nie jest wcale zabawne, a twoja reakcja to "xD"... Takim zachowaniem co poniektóre pokazujecie, że jesteście niedojrzałe i irytujące i tu
  • Odpowiedz