Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@bartdziur: Jak zwykle lewak tłumaczy/usprawiedliwia masowe mordowanie zdrowych dzieci na widzimisię nieodpowiedzialnych gówniarzy ciężką chorobą występującą w jeden na dziesięć milionów ciąż. Zresztą w przypadku takich patologii aborcja jest jak najbardziej dozwolona i wskazana, po to robi się badania prenatalne. No ale debilowi lewakowi nie wytłumaczysz...
#bekazlewactwa
  • Odpowiedz
  • 1036
@dave8 Prawak idiota nie wie na czym mają polegać zmiany prawne w Polsce CAŁKOWICIE zakazujące aborcji, no ale debilowi prawakowi nie wytłumaczysz... on kieruje się tylko swoją miałką wiedzą w temacie, na który się wypowiada.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 878
@dave8: przecież właśnie nasz rząd chce zakazać aborcji eugenicznej - ze względu na wady płodu. To dokładnie ten przypadek opisany przeze mnie. Czemu odnosisz się do innych przypadków i manipulujesz? Pytanie było proste
  • Odpowiedz
  • 196
@dave8 Oczywiście głupie prawactwo zapomina, że są prawackie środowiska chcące całkowitego zakazania aborcji w Polsce, a naciska m.in. KK, którego wpływy za rządów PiS bardzo mocno wzrosły.
  • Odpowiedz
@Kempes: Lewak nie rozumie, że czym innym są sugestie/naciski, a czymś innym jest złożony projekt ustawy jak w przypadku Nowośmiesznej. Zresztą choćby nawet, to ważniejsza jest ochrona życia niż mordowanie.
  • Odpowiedz
  • 106
@dave8 Co innego naciski na partię mająca większość w Sejmie i rządzącą Polska, a co innego projekt partii nie mającej szans znalezienia większości. Używaj mózgu prawaki.
  • Odpowiedz
@Kempes: Skoro partia rządzi to najwyraźniej ludzie tego chcą, a jak Ci sie nie podoba idź na wybory, mamy w końcu demokrację co nie? Ja głosuję za ochroną życia (każdego).
  • Odpowiedz
  • 84
@dave8 A ja gdzieś napisałem, że mi się nie podoba demokracja albo wybory? Masz ty dziecko odrobinę RiGCz.
Wyśmiewam tylko projekt katolstwa i ich akolitów, chcących całkowitego zabronienia aborcji nawet takich przypadków jak ten wrzucony przez OPa.
Poczytaj też o potworniakach, pewnie to według ciebie też LUDZIE ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 66
@dave8: wyżej napisałeś że w przypadku podanym przeze mnie.aborcja jest ok. Teraz piszesz że jesteś za ochrona życia każdego. Możesz to wyjaśnić?
  • Odpowiedz
@Kempes: I kolejny matoł przywołuje choroby występujące w jeden na dziesieć milionów przypadków, żeby usprawiedliwić mordowanie jednego zdrowego dziecka na sto ciąż...
  • Odpowiedz
@bartdziur: Ja po prostu wiem, że jest albo całkowita ochrona albo całkowita liberalizacja (jak w niektorych krajach na zachodzie). Kompromis nigdy długo się nie utrzyma. Wybierając z tych dwóch opcji, jestem za ochroną.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 119
@dave8: co jest złego w pytaniu o ten konkretny przypadek? Czemu ciągle mnie i innych obrażasz? Brak argumentów i nie umiesz dyskutować?

Pytam o KONKRETNY przypadek bo jest to przypadek który będzie występował w przypadku zakazu aborcji eugenicznej. Więc nie interesuje mnie nic innego ale ten konkretny przypadek bo prędzej czy później ktoś to będzie musiał urodzić. I nie obchodzi mnie czy to będzie jedna kobieta rocznie czy 1000 kobiet rocznie.
  • Odpowiedz